Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Výprodej 200 %

Výprodej 200 %

24.1.2017 napsal(a) Honza H.

Alza.cz si pro Vás přichystala skvělou soutěž, která se jmenuje Výprodej až 200 %. Pojďme se podívat, o co přesně běží. Máte poslední dva dny na to, se soutěže zúčastnit. Pokud jste tedy plánovali nakoupit na Alza.cz, teď je vaše nejlepší příležitost z toho vytřískat trochu peněz.

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz již rozdala svým zákazníkům v rámci této soutěže přes 1 500 000 Kč a akce dále pokračuje. O co běží? Stačí nakoupit na Alza.cz za libovolnou částku a zaregistrovat se do soutěže. Každý den je na základě losu vytaženo několik výherců a ti za nákup nezaplatí ani korunu – naopak jim je k výrobku navíc ještě vyplacena částka v hodnotě jejich nákupu.

Alza.cz slevový kupón

Losování výherců této soutěže probíhá každý den několikrát. Jak to přesně funguje? Objednejte si klasicky zboží na Alza.cz. Po dokončení objednávky Vám vyskočí upozornění, ve kterém musíte odsouhlasit zařazení do soutěže. Po zařazení do soutěže můžete získat hodnotu Vašeho nákupu zpět. Máte ale možnost svoje šance ještě zvýšit. Jak?

Máte-li mobilní telefon s operačním systémem, stáhněte si aplikaci Alza.cz nebo se po nákupu přihlaste do aplikace. Pokud jste přihlášeni, opět Vám vyskočí dialogové okno "zvýšit šanci v soutěži" to potvrďte a Vaše šance na výhru je nyní větší – konkrétně 2x větší.

Alza.cz slevový kupón

Pokud vyhrajete, obdržíte 2 šeky na nákup v Alza.cz, oba v hodnotě nákupu, který jste na Alza.cz učinili. Tyto šeky se nedají vyměnit za hotovost – můžete je ale použít na nákup v Alza.cz. Na objednávky, které jsou zařazeny do soutěže není nastavený žádný limit. Můžete tedy nakupovat v libovolné hodnotě. Podmínkou je pouze, že musíte své nákupy zaregistrovat do 26. ledna. Šeky je třeba uplatnit do 31. března.

Má to nějaký háček? Tak trochu. Pro šek, který vyhrajete si musíte přijít na pobočku Alza.cz, kde je třeba podepsat předávací protokol. Vyzvednutí šeku je podmíněno vyfocením zákazníka a natočením krátkého videa. Tato fotografie a video budou použity pro marketingové účely Alza.cz. S tímto souhlasíte podpisem předávacího protokolu. Pokud tedy už teď víte, že nechcete být takto využíváni, do kampaně vůbec nevstupujte.

Alza.cz slevový kupón

Ano – přinášíme Vám informace o této slevě relativně pozdě, přesto ještě máte šanci se do soutěže zařadit. Poptejte se Všech okolo sebe, zda nepotřebují objednat něco na Alza.cz a učiňte svojí objednávku co největší aby případná výhra byly o to sladší. Můžete také zvolit strategii zařazení do soutěže vícekrát a objednávat více objednávek. To už ale necháme čistě na Vás.

Přejeme Vám hodně štěstí v této soutěži a těšíme se na Vás v dalším díle našeho magazínu.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.