Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > VÝPRODEJ SE SLEVOU 50 %!

VÝPRODEJ SE SLEVOU 50 %!

Na e-shopu Hervis.cz nyní nakoupíte zimní oblečení se slevou 50 % z "MÍSTO" cen. Čeká na vás obrovský výběr zimního oblečení, obuvi a vybavení. V této akci se snadno vybavíte na chladné počasí.

* "MÍSTO" ceny jsou nezávazné doporučené spotřebitelské ceny. Co třeba takové boty Kilimanjaro Arctic Snowpeak. Zlevněné jsou z 3 599 Kč na 1799 Kč. S nimi můžete bez obav vyrazit do hor a horská služba se vám smát nebude. Nebuďte jako ta paní, co vyrazila na túru v sandálech a pak jí museli odvážet na skůtru promrzlou na kost. A to není vše. Čekají na vás také bundy, mikiny, zimní kalhoty a mnoho dalšího. Zimní sezóna ještě neskončila, ale my věříme, že se vám tyhle věci budou hodit i sezónu příští.

Prodejny Hervis jsou stále otevřené pro prodej dětského zboží a sportovní výživy. Pro ostatní sortiment slouží prodejny jako výdejna objednávek a rezervací.


Hervis.cz

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.