Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyrazte na výlet do Berlína chytře

Vyrazte na výlet do Berlína chytře

30.5.2017 napsal(a) Honza H.

Hledáte ideální místo, kam vyrazit na výlet? Možná nemusíte do dalekých a exotických krajů. Užít spoustu zábavy, poznat novou kulturu, vyrazit za dobrým jídlem nebo se vzdělat můžete i u našich sousedů. Proč nevyrazit na několikadenní výlet například do Berlína. Zvládnete tam dojet za pár hodin, a přitom je to dnes krásné moderní město, které si i přes svoji ponurou historii zachovalo celou řadu historických památek.

Berlinpass.com slevový kupón

Berlín Vám nabídne ikonické pohledy, které můžete znát nejen z německých ale světových médií. Poznejte místa, kde prezident J. F. Kennedy pronesl svůj známý projev, navštívit můžete zbytky berlínské zdi, která byla symbolem rozdělení světa a na stejném místě také známou Braniborskou bránu nebo třeba dnes nevyužívané letiště Templohof, které jeden čas sloužilo pro zásobování Západního Berlína navzdory sovětské blokádě. To jsou místa, která můžete navštívit zdarma. Pak jsou tu ale místa, která stojí za vidění a která rozhodně zdarma nesou – jedná se tedy především o muzea.

Berlinpass.com slevový kupón

Zajímavým místem, které láká turisty z celého světa jsou muzea voskových muzeí Madame Tussauds. Ta se nachází v různých evropských městech, ale říká se, že to berlínské je jedno z nejkrásnějších. Uprostřed města také naleznete známý Aquadom a muzeum mořského života, které sem jakoby nepatří, přesto patří mezi jedno z nejimpresivnějších muzeí svého druhu. Neurazíte ani klasikou při návštěvě berlínského dómu, bode museum, staré a nové národní galerie, muzea středního východu nebo oblíbeného egyptského muzea.

Zde všude budete muset zaplatit vstup a jenom za vyjmenovaná muzea utratíte už téměř 100 EUR na vstupném pro jednu osobu. Naštěstí máte možnost, jak na vstupném ušetřit a celý svůj výlet v Berlíně si zlevnit s BerlinPass. Je tu BerlinPass. Pro dospělého Vás vyjde na 100 EUR, nicméně v ceně máte všechny hlavní berlínské atrakce – celkem 60 vstupů včetně muzeí, galerií a atrakcí typu – jízda autobusem bez střechy nebo projížďka po řece. Ke kartě dostanete také papírového průvodce, který Vám řekne základní informace o zajímavých místech.

Berlinpass.com slevový kupón

Protože Berlín je veliké město, bude se Vám také hodit možnost cestovat městskou hromadnou dopravou bez omezení.

Karta je svými tarify rozdělena na dvoudenní a třídenní a dále pak na dospělou a dětskou. Vyzvednout si jí můžete až dorazíte do Berlína, nebo si jí můžete nechat za poplatek k poštovnému zaslat až domů, abyste nemuseli hledat odběrní místo.

Nemáte zajištěnou cestu do Berlína? Využijte služeb mezinárodních autobusových dopravců FlixBus.cz nebo Eurolines. Ti vám nabídnou ty nejlepší ceny na jednosměrné i zpáteční jízdenky do Berlína nebo kamkoliv po Evropě.

Komentáře

Berlinpass.com slevový kupón

Berlin Pass je turistická karta pro ty z vás, kteří přijedou do Berlína poznávat památky, chtějí vidět atrakce a potřebují po Berlíně jezdit sem a tam metrem, autobusem a tak celkově využívat MHD.

Berlinpass.com

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Berlinpass.com:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.