Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyřešte TVB-T2 na Kasa.cz

Vyřešte TVB-T2 na Kasa.cz

11.2.2020 napsal(a) Honza H.

Přechod na standard DVB-T2 se nevyhnutelně blíží. Proč se tak děje? Je to kvůli potřebám mobilního internetu, kterému muselo být dovoleno uvolnit frekvence. tomu napomohl i nový kodek HEVC, který zahušťuje televizní signál do menšího frekvenčního rozsahu bez ztráty kvality. Navrch přináší nový formát vysílání a spoustu zlepšení.

Kasa.cz slevový kupón

Tento nový formát televizního vysílání umožní přijímat signál z více vysílačů současně a získat tak ještě kvalitnější příjem, lepší barvy a větší množství obrazových informací. Hustota signálu možní vysílat více kanálů a programů ve vysokém rozlišení. Vyšší kvalitu získá i zvuk.

Nový signál ale půjde v televizi pouze majitelům přístrojů s certifikací ČRA DVB-T2 ověřeno nebo televizí, které mají logo DVB-T2. Jediné co budou muset udělat, je přeladit signály. Pokud ale vlastníte televizní přístroj starší výroby, který není vybavený správným kodekem, nemusíte zoufat. Stačí si vybrat z nabízených řešení.

Kasa.cz přináší všechna řešení. Můžete zvolit koupi nové televize. Pro tyto účely jsou televizní přístroje označeny pro přehlednost. v Nabídce stále najdete televizory, které jsou určeny uživatelům, kteří nepotřebují přijímat nový pozemní signál. Dávejte si proto pozor a použijte filtry. Další možností je zakoupit Set-Top Boxy s DVB-T2. Jednoduché zařízení seženete na Kasa.cz už za 699 Kč. Složitější přístroje pak mohou stát bezmála 5 tisíc korun. Ty ale nabízí opravdu širokou funkcionalitu a přemění váš obyčejný televizor v multimediální centrum.

Řešení se nabízí i pro ty uživatele, kteří chtějí přijímat pozemní signál na svém počítači. S jednoduchým USB zařízením tak můžete přeměnit svůj stolní počítač nebo notebook v televizor. Hodit se to může nejen doma, ale také na cestách. Řešení ocení obzvláště chataři, kteří jinak nemohou přijímat internetový signál, ale televizní signál dostupný mají.

Pokud jste fanoušky zpětného přehrávání a přístupu do archivů, doporučujeme vám na Kasa.cz zvolit řešení s takzvaným červeným bodem. To může být zabudováno přímo do vašeho televizního přijímače nebo do DVB-T2 set-top boxu. Červený bod je funkce, kterou nabízejí některé větší televizní stanice. Pomocí této funkce můžete zpřístupnit obsah z archivu čt, TV NOVA nebo TV Prima. Můžete přehrávat zpětně obsah i několik dní zpátky, přistupovat do zpravodajství a spoustu dalšího. Takové přístoje jsou označeny nápisem "ČERVENÝ BOD" nebo "HBBTV.

A nezapomeňte. Pokud vlastníte více televizních přijímačů, které běží na starém DVB-T, pak musíte pořídit tolik tunerů pro DVB-T2, kolik chcete provozovat televizí.

Vypínání DVB-T probíhá již teď a dokončeno by mělo být v první polovině roku 2020. Nenechte se tedy nepříjemně překvapit.

Kasa.cz slevový kupón

Kdo nemusí DVB-T2 řešit? Pokud vlastní televizor se starým standardem a nepřijímáte pozemní signál, ale namísto toho využíváte internetovou televizi od některého z poskytovatelů těchto služeb, můžete být v klidu. Váš poskytovatel využívá datový tok a není tedy nutné mít v televizi nový tuner. Pokud byste ale poté přešli zpět na pozemní signál, budete muset tuner vyřešit.

Přejeme vám příjemné a nerušené sledování vašich kanálů.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.