Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyžeňte děti od počítačů

Vyžeňte děti od počítačů

21.11.2017 napsal(a) Honza H.

Tvořivost je v životě dětí i dospělých velmi důležitá a dnes jí velmi podceňujeme. Mnozí bijí na poplach, že řemesla a ruční práce jsou na ústupu a že za pár let nám nebude mít kdo opravovat pračky nebo vařit obědy. Co je ale horší je, že děti nejsou tvořivé v rukodělném slova smyslu. Ano – mnohé z nich dokáží ve hrách na PC jako je minecraft velice zajímavé věci. Ale pokud mají vzít do ruky nástroje a stvořit něco v reálném světě je to horší. Pokud Vaše děti prosedí u počítače také delší množství času, než je zdravé, pak byste možná měli uvažovat nad kreativním dárkem třeba právě pro nadcházející Vánoce.

Armik.cz slevový kupón

Armik.cz je obchod známý především mezi milovníky vojenství, profesionály z řad ochranek a také fanoušků kempování. Nicméně nabízí celou řadu dalšího zboží, mezi které patří třeba i právě hračky pro děti. Nedávno jsme Vám představili zajímavou alternativu k LEGU zvanou Sluban, která se na Armik.cz právě prodává. Nyní k ní přibyly dřevěné 3D puzzle značky Woodcraft.

Protože se jedná právě o armyshop je zaměření opět primárně na vojenské modely. Tyhle 3D puzzle zvládne s trochou představivosti sestavit každý. A modely jsou opravdu zajímavé. V nabídce je například malý dvojplošník, letadlová loď, křižník, neviditelný americký bombardér, obrněný transportér, samohybné dělo, stíhačka F117 nebo F15, torpédoborec, bojová helikoptéra, hybrid letadla a vrtulníku Osprey, ale také třeba závodní motorka nebo Socha svobody.

Výhodou těchto modelů je především jejich nízká cena. Protože je vyrábí stroj z relativně levného přesto kvalitního materiálu, můžete ty nejlevnější stavebnice zakoupit už za několik desítek korun. K jejich sestavení není potřeba žádné lepidlo ani nůžky – stačí pouze představivost a zručné ruce. Doporučený věk pro tyto stavebnice jsou 3 roky a to především kvůli malým součástkám, které by mohly menší děti vdechnout.

Na 3D puzzle woodcraft aktuálně běží na Armik.cz akce, kdy všechny modely získáte se slevou 7 % z jejich původní ceny. A to není všechno. Na Armik.cz můžete aktuálně uplatňovat slevové kupóny na 5 % z celé objednávky, které je možné s touto slevou kombinovat.

Je jedno jestli si vyberete 3D puzzle Woodcraft, stavebnici Sluban nebo prostě nakoupíte věci na kempování nebo něco pro milovníky vojenství. Nákup na Armik.cz se před Vánoci rozhodně vyplatí.

Armik.cz slevový kupón

To je od nás pro dnešek Vše. Nezapomeňte, že se nám blíží výprodejová sezóna Black Friday a následné Cyber Monday. Sledujte proto podrobně náš slevový portál a navštivte také sekci Black Friday, kde se dozvíte, které obchody již slevy nabízejí a které se na to teprve chystají.

Komentáře

Armik.cz slevový kupón

Army shop Armik.cz za skvělé ceny nabízí širokou nabídku vojenské výstroje, outdoorového vybavení a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě.

Armik.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.