Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyzkoušejte nové kontaktní čočky, které šetří vaši peněženku

Vyzkoušejte nové kontaktní čočky, které šetří vaši peněženku

12.6.2020 napsal(a) Honza H.

Možná už máte plné zuby toho platit za své kontaktní čočky vysoké ceny. My vám můžeme na slevovykupon.net pomoci alespoň s některými objednávkami díky aktuálně dostupným slevovým kódům pro kontakto.cz, vasecocky.cz nebo třeba alensa.cz. Ovšem ne vždy, když potřebujete nové čočky je tato možnost dostupná. Alensa.cz ale nabízí alternativu.

Alensa.cz slevový kupón

TopVue jsou velmi populární značkou kontaktních čoček, která nabízí široký výběr typů. Velmi oblíbené jsou mezi občasnými uživateli pro jednorázové použití. Ovšem chápeme, že zkoušet nové čočky je trochu za trest. Koupíte velké balení a pak zjistíte, že vám kontaktní čočky nesedí. Alensa.cz toto vyřešila tak, že své kontaktní čočky TopVue nabízí v malých baleních. Zakoupit můžete jednu, pět nebo deset kontaktních čoček. Například jednodenní kontaktní čočky TopVue Daily v balení po 10 kusech vás vyjde na krásných 129 Kč - tedy 12,90 Kč za jednu kontaktní čočku, což je na trhu bezkonkurenční cena.

TopVue nabízí ale samozřejmě jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční kontaktní čočky. Najdete tu čočky sférické, tórické i multifokální a také různé kategorie - TopVue Air, TopVue Plus, TopVue One+ nebo třeba TopVue Premium. Vyzkoušet můžete třeba všechny a najít ty pravé pro sebe na Alensa.cz.

Oficiální text:

TopVue používá pro výrobu svých čoček nejefektivnějších a nejmodernějších technologií – materiál čoček obsahuje hyaluronát sodný a látku PEG (obě složky zvyšují lubrikaci) a během výroby jsou čočky ošetřeny technologií Radial EDGE, díky níž mají čočky perfektně tenké okraje. Samozřejmostí je stabilní dioptrická korekce, která zajistí ostré a jasné vidění za všech světelných podmínek. Všechny tyto použité technologie a materiály dělají z produktové řady TopVue opravdu výjimečné čočky, které zajistí pohodlné nošení po celý den.

Řada TopVue nabízí čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, čočky pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti, presbyopie i astigmatismu. V nabídce najdete také barevné kontaktní čočky. TopVue nejsou určeny pro kontinuální nošení, ani pro příležitostné přespávání v kontaktních čočkách. Vyberte si ty pravé pro Vaše oči!

Komentáře

CAPTCHA

Alensa.cz slevový kupón

Kontaktní čočky - dioptrické nebo barevné, včetně roztoků, s dodáním do 24h. Velký výběr slunečních a dioptrických brýlí.

Alensa.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Alensa.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.