Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyzkoušejte si chuť skvělé kávy na 60 dní s LatteGo!

Vyzkoušejte si chuť skvělé kávy na 60 dní s LatteGo!

13.5.2020 napsal(a) Honza H.

Toužili jste dlouho po automatickém kávovaru, který vám zvládne udělat i lahodné mléčné nápoje jako Latte nebo Kapučíno, ale zároveň vás frustruje představa čištění napěňovacího mechanismu po každém použití? Rozhodně to není něco, na co byste měli při hektické ranní přípravě čas. Možná je čas se mrknout na kávovary Philips z nabídky Euronics.cz, které garantují nejrychlejší čištění systému na mléko. A jako bonus máte 60 dní na vrácení peněz - kdyby se vám něco nepozdávalo.

 slevový kupón

Právě lahodná chuť kávových zrn a množství funkcí vás každé ráno potěší, pokud zvolíte automatické kávovary Espresso Philips LatteGo. Co zvládnou? Připraví 2 šálky najednou. Keramický mlýnek namele kávu tak, jak se to má a excelentní napěňovač mléka LatteGo připraví lahodnou pěnu. Své oblíben parametry kávy si nastavíte předem díky MEMO a uložíte pro další ráno. Kávu si pak připravíte stisknutím jednoho tlačítka. S jedním kávovarem takhel připravíte expresso, cappucino, klasickou kávu, latte macchiato, café au lait a americano. Možností je opravdu hodně.

A protože je to taková novinka, připravili si pro vás Philips a Euronics možnost na vyzkoušení kávovar a dobu na vrácení 60 dní. Stačí koupit jeden z vybraných kávovarů v době konání akce. Produkt pak do 21 dnů od nákupu zaregistrujete na stránkách výrobce. Pokud chcete produkt vrátit pak do 60 dnů odešlete žádost prostřednictvím formuláře na webu výrobce.

Tuto akci můžete využívat do 31. 12 2020 u Euronicsu i dalších prodejců. Na Euronics.cz jsou vám v rámci této akce dostupné 2 modely - Philips EP2230/10 a Philips Series 5000 LatteGo EP5334/10.

Přejeme příjemný nákup.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.