Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyzkoušejte si produkty Kächer před koupí

Vyzkoušejte si produkty Kächer před koupí

5.8.2020 napsal(a) Honza H.

Kärcher nabízí spoustu produktů, které poslouží v domácnosti nebo třeba na pracovišti. Nepatří ale mezi nejlevnější. Zaměřují se především na kvalitní produkty. Je jasné, že si nemusíte být koupí jistí. Ale když je uvidíte v akci, zajisté se rozmyslíte snadněji.

Kärcher.cz kromě prodeje také nabízí pronájem produktů - půjčovnu. Vyzkoušet tak můžete produkty Kärcher v akci. Pokud se rozhodnete si produkt do 10 dnů od vyzkoušení zakoupit, nebudete za půjčení ani platit.

Karcher.cz slevový kupón

Lhtůa 10 dní běží ode dne vrácení do půjčovny. Stroj si můžete půjčit na jeden den, na víkend nebo na tolik dní, kolik potřebujete. Akce platí na všechny stroje řady Home & Garden z nabídky půjčovny.

Nejprve si musíte vybraný stroj přes online formulář rezervovat. Personál půjčovny vám potvrdí rezervaci na uvedeném e-mailu nebo telefonicky. Vy se pak musíte osobně dostavit do půjčovny a stroj si vyzvednout. Budete požádáni o složení vratné kauce. Doma pak stroj testujete. V domluvený čas se vrátíte do půjčovny. Personál vám vrátí zaplacenou kauci a zároveň vystaví účtenku za půjčovné. Tuto účtenku si uschovejte, pokud chcete akci využít.

Při nákupu vyberete stroj z nabídky Kärcher v prodejnách nebo na e-shopu. Můžete si vybrat i jiný podobný stroj (jiný model stejného stroje nebo stroj s odlišnou výbavou). Musí ovšem být ze stejné produktové skupiny. Například pokud zkoušíte jeden parní čistič, můžete si vybrat jakýkoliv jiný parní čistič.

Při placení pak požádáte personál o vrácení částky za půjčovné. Pomdínkou je předložení účtenky, která nesmí být starší než 10 dní. Jedinou podmínkou je, že vrácená částka nesmí překročit 50 % běžné ceny produktu.

Pokud si zakoupíte jiný stroj, než byl ten zapůjčený, není možné ho reklamovat z důvodu nižšíhoé výkonu nebo jiné výbavy. Ale personál vám v této oblasti zajisté rád pomůže.

Komentáře

CAPTCHA

Karcher.cz slevový kupón

Rodinný podnik Kärcher je dnes považován za předního světového dodavatele účinných, ekologicky šetrných čistících systémů. Kärcher se odlišuje špičkovým výkonem, inovací a kvalitou.

Karcher.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.