Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Webhosting WEDOS

16.9.2016 napsal(a) Honza H.

Využívání hostingových služeb je dnes pro podnikatele ale i soukromé osoby něco jako povinnost. Žijeme ve světě, kde sebeprezentace znamená všechno. Bez internetového marketingu by se Vám nepovedlo prodat ani funkční kouzelnou hůlku nebo lék na rakovinu.

Wedos.cz slevový kupón

Najít v České republice kvalitní hosting může být někdy problém. Mnohé z nich nabízejí velmi omezené programy, jiné mají špatnou reputaci kvůli svému nespolehlivému zákaznickému servisu, jiné zase mají svá zařízení častěji off-line než on-line.

Čeští zákazníci tak v mnohých případech řeší provozování svých domén na hostingových službách v zahraničí. To sebou ale přináší také některé problémy s platbami, daněním nebo zákaznickým servisem, který je v cizím jazyce nebo je dokonce outsourcován kamsi do indie. Populární vtipy o indických operátorech jsou dnes již legendární.

To nás přivádí k tomu, abychom Vám prezentovali hosting WEDOS. Hosting WEDOS je největší hosting v české republice. V čem je největší? V počtu aktivních hostovaných webů a e-mailů s koncovkou ".CZ". Dále v počtu aktivních provozovaných root VPS, v kapacitě úložiště pro zálohy dat firem a serverů, v datových přenosech mezi hostingy a také v dlouhodobém růstu některých jednotlivých parametrů.

Když jsme před okamžikem říkali, že mnoho hostingů nabízí málo variant služeb – mysleli jsme tím, že jejich varianty jsou brutálně omezené za nehorázné ceny, čili si málokdo vybere. WEDOS je jednoduchý a nabízí pouze dvě varianty – tu zdarma a poté tu, která má úplně všechny služby na maximální možné hodnotě. Druhá služba vyhovuje opravdu každému – není co řešit.

Webhosting "NoLimit" nabízí neomezený diskový prostor pro web, neomezené množství přenesených dat, neomezený počet databází MySQL, podporu PHP 5.X. 7.0, neomezený počet e-mailových schránek, antivir, antispam, POP3, IMAP4, SMTP a webrozhraní k e-mailu, autoodpovídač, přesměrování pošty, doménový koš, neomezený počet subdomén, 1 alias zdarma, FTP účet, FTPS, zamykání FTP, Webové FTP, Nastavení chybových hlášek a stránek, kompresi, omezení přístupu podle FTP, zaheslování adresáře, Podporu různých OS aplikací (Drupal, Joomla, Wordpress..), zkušební dobu 7 dní, CRON, HTTPS se sdíleným i vlastním certifikátem, IPv6, online zákaznické centrum, statistiky návštěvnosti přes Google analytics, Web bez reklam a možnost umístění těch vlastních, vedení DNS, Umístění serverů na páteřní síti, NONstop technickou podporu... a další a další spousty věcí, které jsou jinak extra zpoplatněné na jiných hostingových serverech.

A za jakou cenu, že toto všechno dostanete? Podržte svojí židli a popadněte se stolu, pokud už jste nakoupili hosting někde jinde. Standardně stojí služba nyní 363 Kč ročně. To už je pravděpodobně nejnižší cena v ČR, pokud uvážíme, že jí WEDOS dlouhodobě propaguje jako 50% slevu. My Vám ale k téhle slevě přinášíme ještě kupón na 25% slevu. To Vás dostává na hodnotu 272 Kč ročně za neomezený hosting se skvělým servisem.

Wedos.cz slevový kupón

Samozřejmě máte možnost zakoupit ještě další služby. Wedos prodává domény, poskytuje služby VPS serverů, VPS serverů s SSD disky také zde můžete pronajmout dedikované servery a WEDOS můžete také využívat jako disk pro úschovu souborů. Pokud plánujete připojit na WEDOS kompletně svůj bussiness, budou Vás pravděpodobně zajímat také technické parametry datacentra a jednotlivých zařízení na kterých hosting prcuje. To všechno a mnohem více si ale pročtete již sami na adrese WEDOS.cz.

Myslíme si, že WEDOS je jednoznačně nejlepší volba v České republice a pokud si zařídíte hosting u nich, rozhodně neprohloupíte.

S přáním hezkého dne, Váš SlevovyKupon.net

KomentářeWedos.cz slevový kupón

Neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny, nejlevnější registrátor domén v ČR, serverhousing, virtuální a dedikované servery.

Wedos.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.