Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States

Whiskey

Uzrálá whiskey, zapálený doutník, žádné ženy.... to je asi ideální představa dobře stráveného večera pro mnoho mužů. A Alkoholix.cz s realizací vašeho "snu" rád pomůže.

V nabídce nechybí ameriká, irská, skotská nebo dokonce japonská Whiskey. Najdete tu oblíbenou a známou Ballantine's v běžném provedení, ale také dvanáctiletou, sedmnáctiletou nebo dokonce jednadvacetiletou.

Je libo raději Chivas Regal? Ten tu naleznete dvanáctiletý ale také osmnáctiletý. Pokud máte rádi skotskou pak určitě uvítáte značku Glenfiddich - dvanáctiletý, patnáctiletý a plnoletý.

Pokud chcete někoho potěšit opravdu drahým dárkem, pak je Johnnie Walker Blue label, která zrála v sudu celých 60 let. Každá láhev má své unikátní číslo. Není totiž nad to darovat někomu whiskey, která je třikrát dražší než on. To a mnohem více nakoupíte na Alkoholix.cz.


Alkoholix.cz

Alkoholix.cz slevový kupón

Internetový obchod s alkoholickými nápoji. Široký výběr vynikající whisky, karibských rumů, prémiové vodky, tequily a mnoha dalších produktů za skvělé ceny."

Alkoholix.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.