Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > WhoShotYa - novinka z naší databáze

WhoShotYa - novinka z naší databáze

29.10.2018 napsal(a) Honza H.

V naší databázi se uhnízdil nový internetový obchod. Jmenuje se Whoshotya.cz (Who shot ya) a jedná se o německou značku, která se specializuje na kvalitní stylové oblečení v Hip hopovém stylu. V České republice můžete kompletní sortiment této značky zakoupit na adrese WhoShotYa.cz

Máte-li rádi trochu abstraktní styl, určitě si značku zamilujete. V jejím znaku je lebka s prostřelenou hlavou, které na roztomilosti rozhodně přidávají obří zaječí uši.

Whoshotya.cz slevový kupón

Základem sortimentu této značky je určitě pánské a dámské oblečení. Vybírat můžete bundy, kalhoty, mikiny, tílka a trička pro pány a pak šaty, tílka a trička pro dámy. Málokterá značka se dnes ale obejde bez doplňků, a to není výjimkou ani u WhoShotYa. Na výběr je několik modelů kulichů, kšiltovky, kryty na telefony Aplle Iphone, které tradičně patří k hiphopové subkultuře, šály nebo třeba stylový benzínový zapalovač s motivem značky.

Jak jsme již poznamenali, obchod WhoShotYa.cz nabídne kompletní sortiment této německá značky. Vybere si tu opravdu každý, přičemž výrobce klade důraz na funkčnost a pevnost zpracování. Za prémiové značky si obvykle připlatíte, nicméně ceny zboží na WhoShotYa.cz nejsou nikterak přehnané.

Ve spolupráci s obchodem jsme na uvítanou pro Vás získali slevu 5 %, kterou můžete uplatnit na celý sortiment tohoto obchodu.

Věříme, že se Vám nakupování v tomto obchodě bude líbit a že Vám budou zakoupené věci dobře a dlouho sloužit. Přejeme Vám příjemný nákup na stránkách obchodu WhoShotYa.cz a spoustu ušetřených korun se SlevovyKupon.net.

Komentáře

Whoshotya.cz slevový kupón

WhoShotYa.cz je autorizovaný dealer značky Who Shot Ya? ČR. Velký výběr trendy oblečení za skvělou cenu.

Whoshotya.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.