Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Za zkoušku nic nedáte. Vysavače Samsung můžete vrátit.

Za zkoušku nic nedáte. Vysavače Samsung můžete vrátit.

19.2.2024 napsal(a) Honza H.

V dnešní době, kdy domácnosti hledají nejen funkčnost, ale i design a adaptabilitu v každém spotřebiči, přichází Samsung s nabídkou, která nemůže zůstat bez povšimnutí. Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak rozjíždí promo akci, která zákazníkům umožňuje vrátit zakoupené vysavače do 100 dní s plnou garancí vrácení peněz. Tato nabídka, platná na oficiálních stránkách samsung.cz, je otevřena od 15. ledna do 31. března 2024, a to nebo do vyčerpání zásob. Co to ale pro zákazníky v praxi znamená?

Samsung.com slevový kupón

Rozmanitost nabízených modelů


Samsung v rámci této promo akce představuje řadu vysavačů, které jsou designovány tak, aby vyhovovaly různým potřebám a preferencím zákazníků. Od modelů Bespoke Jet, které se pyšní svým elegantním designem a vysokým výkonem, až po řady Jet Bot, které nabízejí pokročilé navigační technologie pro dokonalé čištění, je zde produkce Samsung připravena splnit očekávání každého zákazníka.

Unikátní garance vrácení peněz

Centrálním bodem této promo akce je unikátní nabídka 100 dní na zkoušku s garancí vrácení peněz. Tato možnost dává zákazníkům jedinečnou svobodu vyzkoušet vysavač v reálných podmínkách jejich domácnosti a pokud nebudou zcela spokojeni, mohou produkt vrátit. Tímto způsobem Samsung demonstruje důvěru ve vysokou kvalitu a spolehlivost svých vysavačů.

Jak akce funguje

Proces je jednoduchý: zákazníci zakoupí vysavač na samsung.cz a od momentu doručení mají 100 dní na to, aby se rozhodli, zda jim vysavač vyhovuje. Pokud z nějakého důvodu ne, stačí vysavač poslat zpět v původním balení a s veškerým příslušenstvím na specifikovanou adresu. Samsung poté zákazníkům vrátí celou kupní cenu.

Technologické inovace a výhody


Vysavače Samsung přicházejí s řadou technologických inovací, které zlepšují uživatelský zážitek a efektivitu čištění. Například multicyklonová filtrace poskytuje vynikající sací výkon až 280 W, což znamená, že na staré pytlíkové vysavače můžete klidně zapomenout. Vybrané modely mají navíc vysypávací stanici, která slouží nejen k praktickému vyprázdnění nádoby na prach, ale také jako elegantní stojan a nabíjecí stanice.

Zvládání zvířecích chlupů

Samsung myslí i na domácnosti se zvířaty. Většina tyčových vysavačů je vybavena nástavcem Pet Tool, který efektivně zachytí zvířecí chlupy, a tak udržuje domov čistý i pro majitele mazlíčků.

Závěr

Samsungova promo akce "100 dní na zkoušku - garance vrácení peněz" je výrazem důvěry ve vlastní produkty a zároveň velkorysou nabídkou pro zákazníky, kteří hledají kvalitu, spolehlivost a inovace ve své domácnosti. Se širokou nabídkou modelů, od těch nejvýkonnějších po specializované vysavače pro domácnosti se zvířaty, Samsung ukazuje, že rozumí potřebám moderních domácností. Tato promo akce je tedy skvělou příležitostí, jak si pořídit špičkový vysavač s možností vrácení, pokud by produkt nesplnil očekávání.

PS: Pokud se rozhodnete využít této akce, nic vám nebrání nakoupit svůj nový vysavač s akční cenou nebo s využitím slevového kódu z naší nabídky. Přejeme vám výhodný nákup.

Komentáře

CAPTCHA

Samsung.com slevový kupón

Seznamte se s naší špičkovou elektronikou: mobilními telefony a tablety, domácími spotřebiči, TV a audio produkty.

Samsung.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.