Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zahradní vysavače Black & Decker (kód do Kasa.cz)

Zahradní vysavače Black & Decker (kód do Kasa.cz)

18.10.2017 napsal(a) Honza H.

Podzim nemilosrdně zasáhl. Přesto, že tento týden se mohou teploty zdát nadprůměrné, stromy a keře už vědí, že se blíží zima. A těm, kdo mají zahrady přibývá s přicházející zimou práce.

Pokud nejste profesionál, možná Vám to nedojde. Pokud totiž spadané listí nebo posekanou trávu necháte na trávníku příliš dlouho, je to pro něj prakticky konečná. Ve chvíli kdy začne listí hnít, začne hnít i trávník o který tak vzorně pečujete. Naštěstí jsou tu už modernější metody pro likvidaci listí, než jsou hrábě, ze kterých nutně dostanete při větší ploše zahrady spíš mozoly. Nehledě na to, že čas je vzácný a drahý. Svoji práci si nejlépe usnadníte pomocí zahradního vysavače.

Kasa.cz slevový kupón

Vysavač Vás zbaví nejen listí, ale také nevyhrabané trávy nebo prachu z cest a teras. Jediné, čemu se musíte vyhýbat je kamení a sklo, které by vysavač mohlo poškodit a při likvidaci pytle Vás dokonce poranit.

Vysavače mají ale i více funkcí. Mohou vysávat, foukat ale dokážou také drtit. Foukáním dostanete snadno listí na jednu hromadu a pak ho nasajete do vaku nebo odnesete jinak třeba na kompost nebo ho přesunete k rostlinám, které potřebují pomoci při kruté zimě. Většina přístrojů je vybavena rozmělňovačem – listí nebo drovné klasíky jsou rozemlety lopatkami ventilátoru.

Vysavače samozřejmě v ceně obsahují sběrné vaky s různým objemem. Ty jsou po vysání naplněny zredukovanou drtí, která je velmi vhodná ke kompostování. Novější typy vysavačů nabízejí také regulaci výkonu. Regulace může být plynulá nebo stupňovitá podle modelu – vlastně podobně jako je tomu u běžných vysavačů, které si koupíte do domácnosti. Nejintenzivnější režim může ale rostlinám ublížit – používejte ho tedy s rozvahou. Na trhu najdete modely s elektrickým nebo benzínovým motorem – výhodou a nevýhodou je tedy především kabel a hlučnost.

Kasa.cz slevový kupón

Tak a kde tedy takové vysavače nejvýhodněji pořídit? Kasa.cz si pro Vás připravila podzimní akci. S tou můžete ušetřit při nákupu zahradních vysavačů Black & Decker.

Můžete si zvolit elektrické nebo akumulátorové vysavače Black & Decker. Jejich pořizovací cena se bez slevy pohybuje mezi 1 800 Kč a 4 500 Kč v závislosti na síle motoru, přítomnosti baterie a samozřejmě také drtícím poměru. Využít můžete slevu 10 % na všechny vysavače této značky v nabídce bez ohledu na to, zda je na ně aktuálně nějaká slevová akce.

Kasa.cz slevový kupón

Základní cena těchto vysavačů na Kasa.cz se pohybuje ještě daleko výše, ovšem těžko hodnotit, zda není uměle navýšená.

Kasa.cz slevový kupón

Věříme, že se Vám bude tento univerzální pomocník na zahradu hodit a že s naším slevovým kupónem na jeho pořízení ušetříte.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.