Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Zaváděcí ceny pro nové služby Wedos.cz

3.7.2020 napsal(a) Honza H.

Pokud jste toužili po novém úložišti, které je jako ušité pro českého zákazníka, je to tady. Od 1.7.2020 zavádí Wedos.cz nové cloudové služby.

WEDOS CD (Cloud Disk) je spolehlivé profesionální cloudové úložiště pro každého s rozsáhlou možností dalšího rozšíření. Jedná se jednoduché multiplatformní úložiště, kam snadno nastavíte i automatickou zálohu vašeho zařízení nebo profesionální online kancelář.

Wedos.cz slevový kupón

"Zapomeňte, jak jste doposud pracovali. WEDOS CD je revoluční nástroj, který umožní vám anebo celé vaší firmě pracovat odkudkoliv. Stovky lidí po celém světě mohou v jeden okamžik na jednom místě dělat svojí práci, sdílet jí s ostatními a to je teprve začátek ..."

Služba Cloud Disk je nabízena aktuálně ve 3 kategoriích. Wedos CD Free je zcela zdarma a nabídne velikost úložiště až 100 GB. K tomu navíc neomezenou velikost souborů, počet souborů 10 000, neomezený přenos dat a 1 uživatelský účet.

Pokud toužíte po úložišti, kam bude mít přístup celá rodina, je pro vás jako dělaný Wedos CD Family. Ten vás vyjde na 200 Kč měsíčně bez DPH. Dostanete za to 3 TB prostoru s možností rozšíření, neomezenou velikost souborů, 100 000 souborů na každý TB prostoru, neomezený přenos dat a 5 uživatelských účtů.

Pro ty, kdo chtějí provozovat Wedos CD jako kancelářské úložiště, je tu stejná nabídka jako pro rodiny, jenom počet účtů je 10 a více. Platit za tento přístup budete 350 Kč měsíčně bez DPH.

Prostor úložiště je možné navýšit o násobky TB. Navýšení počtu uživatelských účtů není možné samostatně. U varianty FREE je možné získat zdarma 7GB + BONUSY do 100GB, které Wedos teprve připravuje.

O chlup profesionálnější je pak služba Wedos Cloud, která je prakticky vlastním cloudovým datacentrem. Platíte jen za skutečně využitý výkon, čas, prostor a služby. Za 339 Kč měsíčně bez DPH získáte profesionální službu typu IaaS, která je zaměřená na náročné uživatele, kteří hledají to nejlepší zázemí pro své vlastní cloudové datacentrum.

Samozřejmostí Wedos Cloudu je napojení na zdroje jiných cloudových řešení jako je Azure, Amazon nebo WMware. Jako součást služby bude do budoucna možnost využití nativního prostředí kubernetes. Podporována jsou běžná API a například i řešení "Infrastracture as Code). Připravována je také verze WEDOS Cloud Private, kde bude vše s vyhrazenými zdroji pouze pro Vás a bez sdíleného hardware.

Plaťte jen za to, co potřebujete a co využijete. Vytvářejte virtuální servery, virtuální routery nebo virtuální sítě v neomezeném počtu až do výše Vámi objednaného výkonu. Limitem je jen Vaše představivost... Aktuálně je k dispozici měsíční a roční fakturace, ale připravujeme i hodinové sazby a fakturaci podle skutečně vyčerpaného výkonu.

Aktuálně můžete využívat slevu na CD 90 % s kupónem nebo 50 % na WEDOS Cloud s kupónem. Oba kupóny platí pouze dnes 3. července.

Doporučujeme si při registraci nové služby za super cenu pospíšit. Je možné, že se cena bude upravovat později směrem nahoru.

KomentářeWedos.cz slevový kupón

Neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny, nejlevnější registrátor domén v ČR, serverhousing, virtuální a dedikované servery.

Wedos.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.