Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > ZaZa maps - skvělý dárek pro každého cestovatele

ZaZa maps - skvělý dárek pro každého cestovatele

19.6.2019 napsal(a) Honza H.

Máme pro vás dnes skvělý tip na dárek pro cestovatele nebo prostě na skvělou dekoraci, kterou si budete sami užívat. Možná máte stejně jako já doma velkou bílou nebo barevnou plochu na stěně, kde nic nevisí, není tam žádná polička a celý ten prostor vypadá hodně nevyužitý. Pokud k tomu navíc hodně cestujete a pořizujete u toho spoustu fotografických vzpomínek, tak čtěte dál.

Mojecesko.cz slevový kupón

Jedná se o korkové mapky, ke kterým můžete přidat popisky a fotografie ze svých cest. Slouží jako nálepka na zeď a zároveň jako nástěnka, na kterou bude umisťovat své vzpomínky. Zakoupit je můžete na Mojecesko.cz Začalo to mapkou Česka, která se skládá z jednotlivých krajů. Tyhle kraje jsou laserem vyříznuté a mají trochu zčernalé okraje, což mapě dodává skvělou konturu. Později si ale začali lidé žádat víc. Přibyla tedy mapa Evropy, kde s výjimkou Norska a Ruska všechny díly tvoří jeden stát. A nakonec je tu obří mapa světa, která má na šířku neuvěřitelné 2 metry pro její umístění budete tedy potřebovat dostatek prostoru.

Možná vás také potěší, že si nebudete domů kupovat nějaký neekologický krám. Zuzka, která to celé vymyslela a mapičky ve spolupráci s chráněnou dílnou také vyrábí, je totiž průmyslová ekoložka. Má přírodu ráda a chtěla by, aby tu byla ve stejné nebo lepší kondici ještě pro příští generace, aby i oni mohli své vzpomínky umisťovat třeba na podobnou nástěnku. Proto jsou mapičky vyrobené z korku, opravdového korku vypěstovaného v Portugalsku. Pro balení je použit recyklovaný skartovaný papír a vše je zabalené jen v jedné papírové krabici.

Nalepit jednotlivé mapky je hračka. Ovšem kdybyste měli o svých schopnostech pochyby, Zuzka natočila pro každou mapku video s návodem, jak ji vybalit a umístit na zeď. V balení s mapkami dostanete kromě velkých špendlíků a návodu také kancelářskou "žvýkačku" pro umisťování fotografií.

Výroba je ruční a kompletaci zatím provádí Zuzka sama se svou kamarádkou. Díky svému ekologickému myšlení ví Zuzka, že všechno je třeba využít. Snaží se tedy o co nejmenší množství odřezků, a i ty využívá. Třeba k mapě Evropy a mapě světa vám pošle malý kousek odřezku, který můžete využít pro vystřižení menších ostrůvků, které nejsou součástí hlavní mapy.

Mojecesko.cz slevový kupón

Proč vám o mapkách říkáme právě teď? Je na ně nějaká sleva? Vlastně ani moc ne. Jsou naceněné velmi rozumně a je to věc, která vám vydrží hodně dlouho. Píšeme vám o nich proto, že právě začíná sezóna výletů a také proto, že se jedná o opravdu skvělý dárek pro ty, kteří mají třeba svoje narozeniny v létě nebo je prostě chcete jen tak potěšit.

A na závěr ještě tip. Pokud byste chtěli jinou mapku, nebude to problém. Zuzka je kreativní a pokud ji kontaktujete, bude se snažit vám vyhovět. Pokud tedy plánujete například roadtrip po USA a chtěli byste pak své zážitky umístit do podobné mapky, určitě to bude možné. Představivosti se meze nekladou.

Přejeme vám šťastnou cestu při všech vašich výletech a spoustu krásných vzpomínek ať už z Česka nebo ze světa.

Komentáře

Mojecesko.cz slevový kupón

Výletujte a vzpomínejte! Nápadité a kvalitní dekorace na stěnu: mapy vyrábím z přírodního korku, řeže je tuzemská chráněná dílna a ručně je kompletuji.

Mojecesko.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Mojecesko.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.