Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zboží s poškozeným obalem

Zboží s poškozeným obalem

Když jsme v obchodě a je před námi hromada výrobků, tak je logické, že ten, který má poškozený obal odložíme - nechceme se se přece starat o to, zda se při poškození obalu nestalo něco také samotnému zboží.

Co kdyby ale za Vás někdo ověřil, že v poškozené krabici je všechno v pořádku a ještě Vám k tomu nabídl slevu? To by byla možná jiná pohádka. A přesně na takové výrobky a jejich výkup se zaměřuje portál 2jakost.cz.

Na 2Jakost.cz naleznete zboží s poškozeným obalem, které je nové, nerozbalené a nepoužité. Může se jednat o spotřebiče s poškozeným obalem, které má plnou záruku. K poškození obalu došlo obvykle při přepravě nebo při vystavení v obchodě. Na hodnotě zboží samotného to nic nemění. Pokud Vám tedy nezáleží na tom, jak vypadá Vaše krabice a máte zájem čistě o obsah, pak neváhejte a nakupujte zboží z 2jakost.cz v kategorii "Poškozený obal".


2jakost.cz

2jakost.cz slevový kupón

2. JAKOST - se slevou až na kost! - nové nepoužité elektro spotřebiče s poškozeným obalem, kosmetickou vadou nebo rozbalené s plnou zárukou a slevou až 70%. Pračky, sušičky, chladničky, trouby, sporáky, bojlery, osoušeče, přímotopy, varné desky, odsavače par a další spotřebiče nejen do vaší domácnosti...

2jakost.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do 2jakost.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.