Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zdravé a chutné mlsání

Zdravé a chutné mlsání

25.1.2017 napsal(a) Honza H.

Každá party má nějaké chipsy. Často si je vezmeme s sebou k televizi a sežereme jich celý pytel. Další den se proklínáme, že se zvětšuje pneumatika kolem našeho břicha. Pravdou je, že bramborové lupínky jsou jedna z nejhorších věcí, co si do svého těla můžeme strčit. Je tu ale nějaká alternativa, která by nenabízela takhle prázdné kalorie, a naopak prospěla našemu tělu alespoň z hlediska bílkovin? Samozřejmě – je tu Susene maso.

Susene-Maso.cz slevový kupón

Na Slevovém kupónu nabízí sušené maso obchod Susene-maso.cz. masa nabízí hned několik druhů. Každé z nich má jiné vlastnosti, jiné výživové hodnoty a přináší jiné látky našemu tělu. Nenechte se ale splést – sušené maso obsahuje hodně kalorií. Nejedná se ale o kalorie prázdné jako v případě bramborových lupínků. Maso obsahuje tělu důležité složky – hlavně bílkoviny.

Není náhodou, že sušené maso bylo hlavním zdrojem energie lidí, kteří žili před dávnými časy. Z jejich hlediska to byla nejpraktičtější forma uchování masa na zimu nebo na cesty. Sušené maso si zachovává kalorickou hodnotu čerstvého masa, ale neobsahuje vodu, která zvyšuje hmotnost a zajišťuje především kazivost. Masa.

Sušené maso, které prodává obchod Susene-maso.cz je velmi chutné a používá se jako chuťovka ale i jako kalorická bomba pro lidi, kteří potřebují dodat svému tělu rychle důležitou energii. Věřte, že v tomto obchodě zakoupíte vysoce kvalitní potravinu s nízkým obsahem sacharidů a tuků a naopak vysokým obsahem bílkovin. Sušené maso Vám dodá potřebnou energii při sportu a na cestách. Maso je bezlepkové nebo má lepku jen velmi malý obsah. Jedná se o gurmánský zážitek, po kterém neztloustnete a zároveň dodáte svému tělu důležité vitamíny a minerály.

Susene-Maso.cz slevový kupón

Neznámější a nejoblíbenější je hovězí Jerky. Toto maso je populární především ve Spojených státech a traduje se, že je jeho tradice sahá až k indiánům. Pravděpodobně to bude ale ještě mnohem dříve. Na Susene-maso.cz naleznete celkem 27 různých balení hovězího sušeného masa, které se liší nejen velikostí balíčku, ale také příchutěmi – například BBQ, Italian, Pepper, Traditional, Teriyaki, Cajun Hot, Chilli a další.

Susene-Maso.cz slevový kupón

Přesto, že hovězí maso je zdaleka nejpopulárnější, obchod nabízí i jiné druhy. Oblíbené je také sušené vepřové maso. Zde se nemusíte obávat zvýšeného množství tuků – jedná se pouze o libové maso a kalorická hodnota je zhruba stejná jako u masa hovězího. Opět naleznete různé příchutě. Méně oblíbenou variantou je maso krůtí. Přesto, že se jedná o drůbeží maso, je tato varianta velice chutná. Jedná se o lehkou variantu, kterou ocení především některé ženy. Za ochutnání rozhodně stojí.

Susene-Maso.cz slevový kupón

Skvělým sušeným masem jsou také ryby. Sušené ryby jsou populární především v Rusku a na Ukrajině. Sušení ryb je staletí známá metoda konzervace. Ryby obsahují jiné látky než ostatní maso. Zachovávají si ale vysoký obsah bílkovin a dalších prospěšných látek, kvůli kterým ryby obecně konzumujeme. Na Susene-maso.cz aktuálně nakoupíte Kranas Žlutopásý, Ančovičku, Ještěrohlavec, a tichomořskou tresku v různých příchutích.

Mezi poslední nabízené maso patří mořské plody. Ty jsou spíše exotickou chuťovkou. Pokud jsme Vás ale nalákali na všechno výše zmíněné maso, rozhodně neuděláte chybu, když nějakou mořskou potvoru do objednávky přihodíte. A když už jsme u chuťovek, obchod také nabízí výběr sušeného ovoce a sušené zeleniny.

Jerky miluje opravdu každý a proto je také vhodným dárkem. Nechte, ale obdarovaného ať si sám vybere druh masa a příchuť, kterou preferuje a zakupte mu dárkový certifikát.

Obchod Susene-maso.cz často poskytuje také slevové poukázky a slevové kódy, které se objevují na našem portálu. Aktuálně ale bohužel žádné takové poukázky nemáme – ta na 10 % slevy před pár dny skončila. Dejte tomu ale chvilku, a kód se zajisté vrátí zpátky možná i v lepší podobě.

Hezký zbytek večera a příjemné chroupání sušeného masa u televize.

Komentáře

Susene-Maso.cz slevový kupón

Sušené maso, šušené ryby i mořské plody jsou pochoutky a delikatesy patřící do zdravé výživy.

Susene-Maso.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.