Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Získejte 300 Kč bonus a skvělou bankovní apku Richee

Získejte 300 Kč bonus a skvělou bankovní apku Richee

6.5.2019 napsal(a) Honza H.

Dnes Vám povíme, jak získat 300 Kč. Jen tak – nemusíte si je vydělávat, ale dostanete je jako bonus. Nejdříve Vám ovšem musíme představit novou aplikaci.

Richee.cz slevový kupón

Možná jste si nevšimli, ale nedávno prošlo bankovnictví malou revolucí. Banky už údaje svých klientů nehromadí pouze pro sebe, ale mají povinnost na požádání klienta poskytovat údaje také třetím stranám. To má docela zásadní dopad na oblast spravování financí. Klienti, kteří mají více než jeden bankovní účet tak získávají možnost jej spravovat z jednoho místa. Bankovní aplikace se ovšem vyvíjejí pomalu a banky obecně nejsou příliš motivované přidávat správu externích bankovních účtů do svých aplikací. S tím se ovšem počítalo a rozjíždí se vývoj nových externích aplikací, které toto umožňují. První z nich je Richee. Tato aplikace není internetovým bankovnictvím jedné banky, a to ačkoliv sama vzniká pod hlavičkou banky Creditas.

Richee je aplikace, která Vám umožňuje spravovat své finance v rámci jedné aplikace, a to napříč bankovním spektrem. Richee postupně přidává podporu dalších a dalších tuzemských bank. Brzy již budou podporovány všechny. Data pak poskytují na vyžádání klienta podle zákona.

Důležité je, že používáním aplikace Richee se nevzdáváte bezpečnosti. Stále je třeba autorizace plateb tak, jak jste zvyklí ze své banky.

Aplikace má ovšem i další využití než pouze zadávání příkazů. Tuzemské banky mají své aplikace velmi rigidní a s výjimkou několika málo bank nenabízejí žádnou další funkcionalitu než správu účtu. Richee je ale jiný. Nabídne Vám možnost plánování rozpočtů, rozdělení plateb podle typu abyste mohli spravovat své výdaje, a to i v hotovosti, virtuální účty a další výhody.

Samozřejmě že Richee není samaritánským projektem. Pokud začnete používat aplikaci pro získávání dat z bankovního prostředí, získáte také účet od banky Creditas, který možná nutně nemusíte potřebovat. Ovšem tento účet je zdarma a zcela bez jakýchkoliv poplatků. K němu můžete mít také platební kartu. Tato platební karta je zajímavá. Opět s ní nejsou spojeny žádné poplatky, a to ani za výběry z bankomatů doma i v zahraničí.

Richee.cz slevový kupón

A nyní k bonusu, který získáte registrací. Pokud ověříte své údaje a především doklady, což je nutnost pro provázání aplikace s bankovními účty, získáte na svůj účet Creditas 300 Kč. Pokud se Vám aplikace zalíbí a rádi byste ji doporučili také svým přátelům, pak jim nezapomeňte poslat odkaz na náš kód, díky kterému peníze získáte. Kód musíte při registraci vyplnit do příslušného políčka. Kód naleznete pod naším odkazem ZDE nebo si jej můžete opsat přímo odsud:

1011 2604

Richee je opravdu užitečná aplikace. Můžete jej používat i bez registrace k bance pro správu svých financí. Bez bankovních dat ovšem musíte všechny výdaje zadávat ručně, a to může být pracné. Doporučujeme proto registraci dokončit. Účtu od Creditas se opravdu obávat nemusíte, nejsou s ním spojeny žádné povinnosti ani náklady.

Komentáře

Richee.cz slevový kupón

Richee poskytuje ucelený přehled o všech vašich financích. Spravujte účty u českých bank na jednom místě. Navíc je úplně ZDARMA ke stažení pro Android a iOS.

Richee.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Richee.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.