Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Získejte až 1 000 Kč zpět s kartou DATART

Získejte až 1 000 Kč zpět s kartou DATART

17.6.2020 napsal(a) Honza H.

Nakupovat na DATART.cz se může aktuálně opravdu vyplatit. Pokud potřebujete nový mobil, notebook, televizi, sušičku nebo cokoliv jiného z oblasti elektra a budete nakupovat na splátky, je dieální čas.

Datart.cz slevový kupón

Pokud si pořídíte kartu DATART, získáte slevu 10 % na první nákup. Maximálně 1000 Kč zpět z nákupu. Při pořízení nového spotřebiče nebo elektroniky tak nebudete potřebovat ani korunu a navíc můžete flexibilně splácet nebo částku předčasně splatit.

K tomu vás navíc zajisté potěší možnost využití bezúročného použití, 5 % odměna na všechny následné nákupy v síti prodejen DATART a také odměna 1 % na všechny nákupy.

Jak na to? Vybrat si můžete zboží online na DATART.cz a vyzvednout si ho na prodejně už do 30 minut nebo nakupte přímo v jedné ze 100 prodejen. Na prodejně zažádejte o kartu Datart a odměna za nákup zpět bude vaše. Jedná se o klasickou kreditní kartu se spoustou výhod.

Akce se vztahuje na nákup zboží od 1000 Kč v kamenných prodejnách nebo na e-shopu. Maximální sleva 1000 Kč na měsíc platí při přvní úhradě zboží z nového úvěru karty DATART od Hello bank. Konkrétní sleva pak bude připsána na úvěrový účet v následujícím měsíci. Akce platí od 8. června do 21. června.

Reprezentativní příklad:Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 4 746 Kč, celková splatná částka 56 953 Kč, RPSN 27,84 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení).Doba trvání úvěru: na neurčito.Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona c. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.