Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Získejte opět až 1 000 Kč zpět s kartou od DATARTU

Získejte opět až 1 000 Kč zpět s kartou od DATARTU

9.9.2020 napsal(a) Honza H.

Plánujete nakoupit nový mobil, notebook, sušičku, pračku či cokoliv jiného ze sortimentu internetového obchodu Datart? Máte zároveň hluboko do kapsy a přemýšlíte nad nákupem na splátky? Pořiďte si kartu DATART a využijte okamžitou slevu 10 % na váš první nákup. Získáte tak až 1000 Kč slevy z vašeho nákupu zpět. Při pořízení nového elektra pak nebudete potřebovat ani korunu a navíc můžete flexibilně splácet případně částku kdykoliv předčasně splatit.

Datart.cz slevový kupón

U této DATART karty vás také potěší možnost využít bezúročného období, 5 % odměna za všechny následné nákupy v síti prodejen DATART, 1 % odměna za všechny ostatní nákupy.

Jak na to? Vyberte si zboží na DATART.cz a vyzvedněte si ho na prodejně už do 30 minut. Nakoupit také můžete přímo v jedné z prodejen. Na prodejně pak zažádejte o kartu DATART a získejte slevu až 1000 Kč na váš nákup.

Akční nabídka se vztahuje na nákup zboží od 1 000 Kč v kamenných prodejnách DATART a na webové objednávky s vyzvednutím zboží na prodejně (nevyužívejte tedy dopravu až domů). Maximální sleva je 1000 Kč. Tedy pro nákupy nad 10 000 Kč už dodatečnou slevu nevyužijete. Konkrétní sleva bude připsána na úvěrový účet v následujícím dni. Akce platí od 7. září do 20. září 2020.

Reprezentativní příklad:

Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 4 746 Kč, celková splatná částka 56 953 Kč, RPSN 27,84 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení).

Doba trvání úvěru: na neurčito.Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona c. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.


Získání této výhody není podmíněno jinak. Můžete tedy stále využívat dalších výhod při nákupu produktu se zasláním na prodejnu jako je využívání slevových kupónů a kódů, které najdete na stránkách našeho slevového portálu.

Tuto kreditní kartu od Datartu můžete využívat jako běžnou kreditní kartu, kterou vydávají banky. Její největší výhodou je ovšem právě odměna 5 %, kterou získáte výhradně za své nákupy v Datart.cz. 1% odměna je pak běžná i u dalších podobných produktů.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu radosti s novými spotřebiči.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.