Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Získejte telefon na splátky bez navýšení na Alza.cz

Získejte telefon na splátky bez navýšení na Alza.cz

15.4.2020 napsal(a) Honza H.

Možná je právě teď čas vyměnit svůj telefon za nějaký novější model. Pokud už nějaký doma máte a nemůžete si dovolit nějaký, který bude spolehlivě a rychle fungovat, můžete si jej u Alza.cz nyní koupit bez navýšení na splátky na 20 měsíců.

Proč chtít nový telefon? Nové telefony mají lepší fotoaparáty. Podporují kreativitu zapojením umělé inteligence a prakticky vás neomezí ve vašem uměleckém rozletu. Telefony se pyšní parametry, které se mohou hrdě srovnávat s klasickými fotoaparáty. Výsledkem souhry technologií jsou fotografie, ke kterým se budete rádi vracet.

Alza.cz slevový kupón

S novými telefony nebudete ztrácet čas. Rychlonabíjení je jednou z těch věcí, která vám tolik potřebný čas ušetří. Například s mnoha telefony se na padesát procent kapacity baterie s 18W nabíječkou dostanete už za 30 minut. Ideální, pokud se chystáte zrovna ven a baterie ukazuje mizernou hladinu. Než najdete správné oblečení, telefon je připraven.

Bezkontaktní platby pomocí telefonu se službami jako je Google Pay nebo Apple Pay jsou samozřejmostí u mnoha bank. Podporuje je většina nových chytrých telefonů. Karty tak můžete nechat doma. Pro obchodníka se nic neliší. Naopak pro vás je připravena další vrstva zabezpečení.

Můžete se držet své oblíbené značky nebo vyzkoušet něco nového. Na Alza.cz najdete všechny nové modely za super ceny. A to, že zrovna nemáte hotovost vás rozhodně nemusí trápit.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu zábavy s novým modelem mobilního telefonu.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.