Hlavní strana > Magazín > Zjistiěte, kde ušetřit za elektřinu

Zjistiěte, kde ušetřit za elektřinu

27.12. napsal(a) Honza H.

Týden mezi svátky je tak trochu okurkovou sezónou v oblasti slev. Většina marketingových pracovníků velkých i malých firem si udělala volno a nikdo nevymýšlí nové slevy. (to ovšem neznamená, že u nás žádné nenajdete – právě naopak). Protože jsme portál, který Vám nabízí slevy, tedy šetříme Vaše peníze, tak jsme se rozhodli ukázat Vám produkt, který Vám s šetřením může také pomoci.

Pokusíme se Vám nabídnout řešení pro úsporu elektrické energie. Na jedné straně jsou v naší nabídce portály jako epojisteni.cz, které Vám dokáže uspořit na pojištění a také mimo jiné dokáže na základě Vámi vyplněných údajů nalézt toho vhodného distributora elektrické energie. To ale dnes nemáme na mysli. Chceme Vám ukázat, kde seženete zařízení, které Vám dokáže změřit opravdovou spotřebu elektrické energie v konkrétní zásuvce, do které máte připojené své elektrické přístroje. Budete tak přesně vědět, která zařízení ve Vašem bytě jsou těmi největšími žrouty.

Netvrdíme Vám, že musíte takovou věc mít zapojenou v každé svojí zásuvce. Stačí si pořídit jeden a nechat ho nějakou dobu běžet. Jednoduchým násobením se pak dostanete na roční hodnotu spotřeby.
Nejzákladnějším zařízením, je například měřič spotřeby BaseTech Cost Control 3 000 CZ. Ten seženete na Conrad.cz za cenu 459 Kč. Ten Vám vypočítá průběžné náklady na spotřebovanou energii připojených spotřebičů a odhadne předpokládané výdaje na další týden, či měsíc. Obsahuje také 2x knoflíkovou baterii, díky které zůstanou údaje na displeji i po vytažení ze zásuvky. Je to nejjednodušší zařízení tohoto typu, které můžete sehnat. (na Conrad.cz mají za 399 Kč i německou verzi, kde chybí zemnící kolík – ta vám sice bude fungovat také, ale na úkor bezpečnosti). Výrobce neuvádí maximální měřitelný příkon, ale předpokládejte, že bude pod 500 W.Podobným zařízením je měřič spotřeby Brennenstuhl. Ten navíc dokáže měřit napětí, frekvence proudu, účinek a výkon. Hlavní výhodou oproti prvnímu modelu je přítomnost 2 individuálně nastavitelných režimů proudu – pokud tedy fungujete v režimu nočního a denního proudu, můžete nastavovat 2 hodnoty. Ostatní parametry jsou stejné. Cena je 549 Kč.Technologicky podstatně vyspělejší je pak Měřič spotřeby a spínací zásuvka Voltcraft SEM-3600BT. Ta nemá vlastní displej, ale dokáže se pomocí technologie Bluetooth propojit se zařízeními Android od verze 4.3 a také iOS. Spotřebu dokáže měřit v rozmezí až do 3680 W, takže je vhodná i pro zásuvky s velkým odběrem jako jsou trouby, žehličky nebo bojlery. Aplikace pro zařízení je bezplatná. Aplikace se dokáže připojovat až ke 3 zařízením najednou – měřič spotřeby, spínací zásuvka a časovač/spínací hodiny. Díky aplikaci nemusíte nic vypočítávat – náklady jsou vypočítány na libovolné období, graficky zobrazené. Zařízení umí také spínat a časovat s odpočítáváním. Spotřebu můžete také ovládat – například říci zásuvce, aby přestala dodávat elektřinu, pokud spotřeba překročí určitou hodnotu. Díky technologii bluetooth můžete ovládat zásuvku až ze vzdálenosti 30 metrů. Za tuto výrazně pokročilou měřič spotřeby zaplatíte na Conrad.cz 1290 Kč. Představte si ovšem, jaké úspory můžete s takovým zařízením dosáhnout.Pokud Vás podobný segment zboží zajímá, pak Vám ještě řekneme, že existuje verze, která se dokáže připojovat přes Wi-fi. S takovým zařízením už můžete shromažďovat údaje o spotřebě energie ve velkém – například z celé budovy podniku. Domníváme se ovšem, že při ceně 2 490 Kč za kus ztrácí měřiče spotřeby energie význam pro domácnosti.

Proč jsme vybrali pro nákup tohoto měřiče právě obchod Conrad.cz? Jednoduše proto, že poslední námi prezentovaný kus Voltcraft SEM-3600BT, který spolehlivě bude měřit spotřebu celá léta a přesně u jakéhokoliv zařízení zakoupíte se slevou 120 Kč s naším kupónem, který platí pro objednávky nad 1 000 Kč. Za měřič tak zaplatíte 1170 Kč. Dopravu máte v tomto případě také zdarma prostřednictvím PPL nebo České pošty. Kupón platí do konce roku. Samozřejmě, že podobná zařízení můžete zakoupit i v jiných obchodech – například na Alza.cz.Věříme, že se Vám s měřičem spotřeby podaří ušetřit dostatek peněz a přejeme Vám hezký zbytek dnešního dne.

Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.