Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Značkové aktovky nyní levně!

Značkové aktovky nyní levně!

7.9.2016 napsal(a) Honza H.

Škola sice už začala, ale tu pravou nálož učebnic, sešitů a pomůcek si ještě ti nejmenší nosit nemusí. Brzy ale nároky porostou a je třeba zajistit, aby Vaše dítko nosilo všechnu tu tíhu sebou bezpečně domů a do školy. Je dávno konec těžkých kožených brašen, které vážily více než učivo samotné. V dnešní době díky moderním materiálům se hmotnost školních aktovek pro prvňáky pohybuje okolo jednoho kilogramu + - pár set gramů. Důležitým parametrem může mimo hmotnosti být také zdravotní certifikace. Ta spočívá v materiálech použitých pro výztuhu zad a také v množství a kvalitě reflexních prvků umístěných na aktovkách.

 slevový kupón

Samozřejmě celou dobu hovoříme o značkových originálních taškách prověřených výrobců. Mezi ty nejznámější a nejspolehlivější dnes patří Karton P+P, Stil, Herlitz, Cool, CookaZoo, GIM, Hama, Belmil, Scout nebo třeba Step by Step. Tyto a další značky poskytují široký výběr dětských motivů, které jsou velmi populární. Dívky ocení Hello Kitty, Frozen, koně, sovičky nebo celou řadu motivů ze světa Walt Diney. Pro kluky jsou pak zase přichystána auta, rakety, dinosauři, piráti, pavouci a další. Ze široké nabídky si vybere každý capart.

Mnohé z aktovek v nabídce nabízejí také vybavení. To často obnáší sáček na boty, penály, desky, nebo i pravítka a psací potřeby. Všechno je přitom sladěno s motivem celé aktovky.

Omezený výběr aktovek samozřejmě nabízejí kamenná papírnictví. Tam jsou ovšem ceny často tak vysoké, že jejich marže dosahují více než 100% pořizovací ceny. Můžete je ovšem využít pro prohlédnutí produktů a vyzkoušení aktovek. Pokud ale nechcete za aktovku platit zbytečně vysoké částky a přitom chcete zachovat kvalitu a zdravotní nezávadnost produktu – nakupte na internetu, nejlépe s pomocí našich slevových kupónů a akcí.

Internetové papírnictví a vydavatel tiskopisů SEVT.cz má širokou nabídku školních aktovek pro prvňáčky i batohů pro větší děti. Najdete v něm všechny výše zmíněné batohy s výraznými slevami. Ceny jsou i v základu mnohem příjemnější než u konkurence v kamenných obchodech. Máte navíc možnost využít dalších akcí jako je bonus za registraci a odběr newsletteru a dopravu zdarma. Do konce září můžete navíc k objednávce přidat třeba školní a výtvarné potřeby se slevou 20%. Sevt.cz je pro nákup školních aktovek i potřeb jednoznačně dobrou volbou.

 slevový kupón

Další možností je nakoupit v internetové galerii Mall.cz. I tam naleznete široký výběr školních aktovek s výraznými slevami od všech nejznámějších značek. Zároveň máte možnost využít dopravy zdarma při nákupu nad 1000 Kč. S aktovkou bez výbavy se sice můžete dostat i pod tuto hodnotu, ale vyplatí se dokoupit nějaké zboží navíc a místo platby na dopravu tak získat nějaké další věci – například školní potřeby a výbavu do kupované aktovky.

Kasa.cz zase aktuálně nabízí ke všem svým aktovkám z nabídky sadu gelových per zdarma. Ceny jsou také velmi příznivé a navíc můžete aktuálně využívat slevového kódu, který Vás opravňuje na 4% slevu z Vašeho celého nákupu na Kasa.cz. Pokud nakoupíte nad 2 500 Kč máte možnost získat dalších 100 Kč slevy na Váš nákup.

Kupte Vašim čerstvým i starším školákům krásnou, pohodlnou a spolehlivou tašku od některého ze světoznámých výrobců a nenechte je, aby se tahali s batohem, který nepodpoří jejich záda. Nechte děti ať si vzor a tvar tašky sami vyberou, protože jinak po Vás příští rok budou chtít novou. Pokud se tak ale stane, alespoň máte náš portál se slevami, který vaší peněžence tuto zátěž alespoň trochu pomůže zvládnout.

S přáním hezkého dne, Váš Slevovykupon.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.