Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zoomelectric koloběžka - pro sport, zábavu i do práce

Zoomelectric koloběžka - pro sport, zábavu i do práce

9.10.2018 napsal(a) Honza H.

Elektromobilita se pomalu ale jistě rozjíždí. Do širokého nasazení elektrických automobilů je ale ještě daleko. Můžeme se ale mezitím soustředit na jednotlivou osobní elektromobilitu prostřednictvím elektrokol nebo elektro koloběžek.

Proč nepoužíváte kolo nebo koloběžku na cestě do práce? Přinejmenším v létě je to možné. Tak tedy proč? Možná proto, že nechcete do kanceláře nebo jednoduše na pracoviště dorazit celí upocení a unavení ještě, než vůbec začnete pracovat. Elektrické motory Vám ale při výšlapu kopečku na cestě rozhodně pomohou a vy tak dorazíte čerství, jako byste přijeli autem – navíc nebudete muset řešit poplatky za parkování, které především v Praze dokáží rozhoupat rozpočet, tedy pokud Vám nepřispívá zaměstnavatel.

Rckane.cz slevový kupón

Řešením pro cestování po městě by mohla být elektrická koloběžka Zoomelectric klasik nebo další modely od Zoomelectic. Tato koloběžka má opravdu skvělý design, který Vám budou všichni závidět. Její dojezd na jedno nabití bez asistence je 58 km. Pokud budete motor šetřit a koloběžce trochu pomáhat dostanete se na dojezd až 100 km. To je ideální pro dopravu po městě i blízkém okolí. Elektrická koloběžka Zoomelectric pochází z nápadu postavit a osadit koloběžku kvalitním a výkonným elektromotorem a akumulátorem se slušným dojezdem.

Koloběžku Zoomelectric můžete zakoupit na stránkách internetového obchodu RCkane.cz. V popisu produktu naleznete nejen parametry, ale také výsledky osobního testování při velkém zatížení. Jsou tu sepsány všechny její výhody a také technické parametry.

Koloběžka je opravdu moderní. Mimo silného motoru 1000 W umístěné v litém disku se můžete těšit na rychlost 25 km/h, dobití za 4,5 hodiny, komfortní sedlo se stavitelnou výškou, digitální tachometr, přední i zadní blatníky v ceně, stojánek zdarma a další super věci. Nosnost koloběžky je 100 kg, ačkoliv zvládne i více. Není ovšem doporučeno jí dlouhodobě více zatěžovat. Pokud tedy vážíte více, zkuste občas motor vypnout, Vaše tělo Vám zajisté poděkuje.

Jedna věc, která je nejasná je výklad zákona o pozemních komunikacích. Z tohoto výkladu není jasné, zda je možné legálně provozovat koloběžku na pozemních komunikacích – zodpovědnost jejího užití je tedy na Vás. Obchod pro jistotu doplňuje odkazy na tyto zákony abyste si mohli připravit případnou obhajobu u policie. Kdekoliv jinde ale samozřejmě nebudete mít problémy.

Koloběžku můžete na RCkane.cz zakoupit ve dvou barevných provedeních pro Zoomelectic a v jednom provedení ve verzi Zoomelectric Classic.

My Vám samozřejmě na nákup koloběžky Zoomelctric poskytneme slevový kód. Díky tomuto slevovému kódu můžete ušetřit 8 % z pořizovacích nákladů koloběžky. To je při ceně 38 890 Kč přes slevou opravdu skvělá cena. Ušetřené peníze pak můžete využít třeba na nákup bezpečnostních prvků – tedy helmy, reflexních prvků nebo osvětlení koloběžky.

Přejeme Vám spoustu zábavy, pokud se rozhodnete si tuto koloběžku pořídit. (Možná by šlo i o ideální Vánoční dárek pro někoho, koho máte opravdu velmi rádi).

Komentáře

Rckane.cz slevový kupón

RC káně nabízí modelářské potřeby a RC modely, jako RC auta, RC letadla a další RC výrobky.

Rckane.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.