Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zoot slevička do července

Zoot slevička do července

15.6.2017 napsal(a) Honza H.

Jako chlap mám samozřejmě přirozený odpor k nakupování oblečení. Raději se vidím v nějakém vojenském muzeu obdivujíc tank nebo stíhačku. Mým štěstím je, že už nemusím obcházet nákupní centra a stačí, když si svoje oblečení objednám jednoduše on-line. (tedy všechno s výjimkou kalhot, protože mám velice specifický tvar postavy a najít padnoucí kalhoty není jenom otázka správného čísla).

Zoot.cz slevový kupón

Protože tento slevový blog píšu téměř výhradně sám, může se zdát, že se tématu oblečení, především tomu pro ženy příliš nevěnuji. A měli byste pravdu, pokud byste tohle tvrdili. Proto to musím napravit a představit Vám alespoň jednu slevu z naší nabídky, která se oblečení věnuje.

Pojďme se podívat na oblíbený Zoot. Zoot ocením i jako chlap. Nabízejí totiž neokoukané kousky, a tak když tam nakoupím, nevypadám jako každý druhý člověk na ulici. Moje maminka mi zřejmě nakoupí další sportovní trička k narozeninám, a proto je nutné, tenhle trochu český sedlácký vzhled kompenzovat něčím, co alespoň trochu připomíná, že to vyšlo z designérského prkna nějakého Itala.Začal bych botami, protože Zoot.cz má přichystané 30 % slevy na boty pro muže i ženy. V nabídce jsou moc hezké kousky obuvi pro procházky po městě, v přírodě ale i boty na podpatku, které se budou hodit pro zvláštní příležitosti (v mém případě hlavně do divadla). Pro ženy je nabídka podobná, ale do Vám budu povídat, nevyznám se v ní. Tyhle slevy na boty tu s námi budou až do 21. června.

Zoot.cz slevový kupón

Co ale dál? Boty Vám nestačí? Nenažranci. No naštěstí Vám posloužíme my na SlevovyKupon.net. Ať už si vyberete na Zoot.cz co chcete, čeká na Vás sleva v podobě slevového kupónu. Ten má hodnotu 20 % a je možné ho využívat až do 28. července. To je docela dobrá nabídka. Nemusíte nikam pospíchat, ale budete hodní, když budete tento odkaz na slevový kupón.

Šířit mezi své kamarády, kamarádky, známé i přátele – prostě kohokoliv, kdo by mohl chtít nakoupit na Zoot.cz a nedej bože platit plnou cenu.

Zoot.cz slevový kupón

Kupón platí na celý košík bez ohledu na to, co v něm máte, takže se může stát, že bude platit i na zlevněné položky, což je teprve terno.

To je ode mě dneska Všechno. Přeji Vám hezký zbytek slunečného dne a těším se na Vás u dalšího dílu našeho slevového magazínu.

Komentáře

CAPTCHA

Zoot.cz slevový kupón

Získejte přehled o trendech, inspirujte sebe i druhé, vybírejte z více než 100 známých značek, objevujte nové, které jinde neseženete.

Zoot.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.