Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Zpátky do školy se zařízením od Apple a Smarty.cz

Zpátky do školy se zařízením od Apple a Smarty.cz

25.8.2020 napsal(a) Honza H.

Smarty.cz si pro vás přichystala akci pro začátek školního roku. Byly děti hodné? Zaslouží si novou elektronickou hračku? Začínají v nové škole a potřebují nějaký solidní pracovní nástroj? Ať už je důvod pořízení zařízení od Apple jakýkoliv, na Smarty.cz si nyní vyberete se slevou až 10 %.

Smarty.cz slevový kupón

Nabídka otevírá slevou 10 % na MacBooky. Tedy výkonné a krásné laptopy od Apple. Pokud neholdujete zrovna mobilnímu řešení, můžete ušetřit 10 % také při nákupu IMac a IMac Mini. Ve vašem pokoji se budou rozhodně vyjímat.

Pokud potřebujete trochu menší a praktičtější řešení, které se vejde i do kabelky, nejspíše zamíříte do kategorie Ipad. Zde je nabídka kupónů v hodnotách 4, 6 a 8 %. Pokud nakoupíte na splátky, pak můžete využít kupón na 8 %. Pokud budete platit hotově, dobírkou nebo převodem, můžete využít 6 % slevu. Pokud budete platit jinak než těmito způsoby, stále můžete využít kupón na 4 %.

IPad 32 GB WiFI můžete získat za 8 990 Kč. Tedy se slevou 1000 Kč. Nezi dalšími zlevněnými produkty jsou ale také jiné značky počítačů, monitorů, telefonů, audio a video zařízení, příslušenství a dalších.

Slevy 10 % se vztahují na zařízení z kategorie Mac podle aktuální nabídky. Sleva se nevztahuje na MacBook Air 13,3" (2017). Sleva na iPad ve výši 8, 6, nebo 4 % se vztahuje na zařízení z kategorie iPad dle aktuální nabídky a typu úhrady, kromě iPadu 32 GB Wifi, který je již ve slevě za 8 990 Kč.

Abyste mohli slevy uplatnit je třeba v košíku vložit potvrzení o studiu nebo o zaměstnání v oblasti školství, případně průkaz ISIC nebo ITIC. Pro uplatnění na prodejně Smarty Stor je nutné toto předložit osobně.

Akce probíhá na webu www.smarty.cz a na prodejně Smarty Store od 23. 8. do 31. 10. 2020 nebo do vyprodání zásob. Vyhrazujeme si právo akci kdykoli bez udání důvodů předčasně ukončit. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami a nelze ji využít na použité, zánovní a rozbalené produkty.

Pokud máte zájem o slevu na další produkty z nabídky Smarty.cz vždy před odesláním objednávky navštivte stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.net. Přichystány jsou pro vás slevy v jednotkách až desítkách procent z vašich objednávek.

A aby to tvrdě pracujícím rdočiům nebylo líto, připravilo si Smarty.cz slevy také na kancelářské vybavení. Můžete si tak dopřát třeba novou klávesnici - krásnou, čistou, elegantní. Stále pak můžete využívat také cashbacku na zařízení, především telefony, značky Samsung. O této akci jsme vás informovali již dříve.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu radosti s novými elektronickými hračkami. Zajisté si je tento rok, který je přecejen velmi specifický, zasloužíte.

Komentáře

Smarty.cz slevový kupón

Webový obchod plný chytrých řešení. Máme široký sortiment chytrých telefonů, tabletů, počítačů a produktů značky Apple.

Smarty.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.