Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika

24doctor.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.24doctor.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2019


Doporučené nabídky

Více o 24doctor.cz

Nakupování na 24doctor.cz...

Každý člověk jednou za čas onemocní a může navštívit doktora. Ne vždy, se nám ale chce čekat v čekárně plné nemocných lidí se záležitostí, která se nakonec ukáže jako banální. Na druhé straně je také v pořádku zajímat se o diagnózy určené Vaším lékařem a snažit se získat další názor. Proto je tu služba 24Doctor.cz.Nyní už si budete jisti, zda užíváte správné léky, zda je Vám poskytnuta správná léčba. Lékaře na telefonu či Skypu můžete kontaktovat 24 hodin denně. Dostane se Vám okamžité konzultace a problém budete tak moci řešit okamžitě. Váš čas využijete efektivně a budete vyšetřeni bez čekání. Se službou 24Doctor se můžete postarat o zdraví celé svojí rodiny.

Pokud si objednáte předplatné služby 24Doctor, získáte:

- Možnost konzultace s lékařem 24 hodin denně. Upřesníte si tak například doporučené dietetické požadavky, medikaci, možnost kombinace léků, alternativní možnosti léčby, případné vedlejší účinky.

- Přednostně budete vyšetřeni na čas – i při studiu nebo při práci Vám tak ke konzultaci s lékařem vystačí přesně vyhrazený čas bez čekání.

- Posudky Vašich vyšetření – emailem můžete zaslat své CT, MR, RTG výsledky a nechat je tak zhodnotit dalším párem očí mimo Vašeho lékaře.

- Možnost komunikace telefonicky nebo přes Skype. Právě přes Skype můžete lékaři poskytnout alespoň možnost opticky posoudit některé Vaše symptomy. Samozřejmě je vhodné vlastnit webovou kameru s vyšším rozlišením a spolehlivé internetové připojení.

- Možnost konzultace v češtině i ze zahraničí – při potížích na cestách můžete konzultovat své zdravotní problémy.

- Konzultaci léčiv – možné vedlejší účinky a alternativy.

Jsou dostupné 3 verze této služby. Bez registrace můžete využít služby konzultace lékaře na telefonu. Bude Vás to stát v řádu desítek korun za minutu hovoru.

Verze pro rodiny Vám pak nabídne poradenství pro 4 osoby. Platí se formou předplatného na rok. Je možné jednoduše volat s jakýmkoliv problémem a žádné další poplatky už účtovány nebudou.
24Doctor pro firmy je potom poradenství pro firemní skupiny. Zde je nutné zaslat poptávku o služby. Cena se potom bude samozřejmě lišit podle počtu osob, které se budou moci programu zúčastnit. Ideální jako nabídka benefitu pro zaměstnance.

Na stránkách se samozřejmě můžete dozvědět vše potřebné o lékařích, kteří poskytují odbornou pomoc po internetu. Jedná se vždy o doktory medicíny s dlouholetou praxí v oboru. Podle vašeho problému si také rozdělují pacienty – internisté, farmakologové, všeobecní lékaři, pediatři, gynekologové a další lékařské obory.

Za službu je možné zaplatit aktivačním kódem nebo dárkovým poukazem (pokud vlastníte) nebo klasicky platební kartou online či bankovním převodem.

Věříme, že se Vám tato služba bude líbit. Doporučujeme službu nejdříve vyzkoušet běžným telefonním hovorem. Pokud Vám budou rady lékařů vyhovovat určitě je poté ale praktičtější a hlavně levnější zvolit možnost předplatného.

Navštivte www.24doctor.cz

Jak uplatnit slevový kód na 24doctor.cz?

24doctor.cz neposkytuje v současnosti žádnou možnost využívání slevových kódů. Všechny nabídky, jsou Vám dostupné prostřednictvím odkazů v jednotlivých kupónech automaticky. Pokud Začne 24Doctor.cz nabízet slevy či jiné výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o tomto faktu informovat zde, včetně přesného návodu na využití kódu.

Navštivte www.24doctor.cz

Skončené nabídky

3 999 Kč / rok za poradenství až pro 4 osoby na 24doctor.cz (do 31.12.2017)
55 Kč / min za poradenství pro volajícího na 24doctor.cz (do 31.12.2017)
Poradenství pro firemní skupiny (do 31.12.2017)

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - 24doctor.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.