Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > 3 > Slevové kupóny a slevové kódy do 35r.cz

35r.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1.67/5, 3 hlasování)
Pokračovat na www.35r.cz

Aktuální slevy a akce (říjen 2023)


Podobné slevy a akce

Více o 35r.cz

Nakupování na 35r.cz...

35r.cz je ryze česká firma, obchod, jehož historie sahá až do roku 1996. Jedná se o partu skutečných nadšenců- do aut, pro které je výsledek práce stejně tak důležitý, jako samotný průběh práce. Rádi proměňují běžná sériová vozidla na lepší, individuálně nastavená, výkonnější a ovladatelnější a tím samozřejmě také bezpečnější.

35r slevové kupóny a slevové kódy

Zákazník je pro tento obchod, firmu, partnerem, se kterým vždy najdou společnou řeč. Jedině tak je možné požadavky na změnu charakteru auta proměnit v tu nejkrásnější a nejvěrnější realitu. Více než dvacetileté zkušenosti v oboru patří mezi jednu z hlavních předností. Kontakty přímo na výrobce, přímé zastoupení výrobce - to umožňuje nabídnout tu nejlepší zákaznickou podporu ať už se týká dostupnosti, aktuálnosti, odbornosti, znalosti, vývoje nebo případné reklamace produktů.

Na e-shopu 35r.cz nabízejí pouze kvalitní produkty od předních evropských výrobců těch nejzvučnějších jmen známých po celém světě. Produkty, které tu nabízejí mají sami ozkoušené a dobře vědí, že patří mezi to nejlepší, co současný trh dokáže nabídnout. Na služby tohoto obchodu se můžete jednoduše vždy spolehnout. Poradí, prodají a v případě zájmu nainstalují a odvedou práci. A za tu pak ručí.

Garance značek:

Eibach – legendární podvozkové komponenty.Vyrobeno v Německu. Homologace TÜV. Záruka 5let

Ferrita – nerezové výfuky a koncovky výfuku top kvality. Vyrobeno ve Švédsku. Doživotní záruka

JR Filters – sportovní vzduchové filtry. Vyrobeno ve Francii. Homologace TÜV. Záruka 1.000.000km

Barracuda Wheels - kultovní ráfky ze Švýcarska. Inovativní technologie - nejvyšší standard kvality - exkluzivní design - výjimečná řešení - vývoj i výroba ve Švýcarsku

QuickSilver - výběrové výfuky pro ta nejfajnovější auta světa. Britský výrobce výfukových systémů s historií od roku 1973. Záruka 25 let

FOX Exhaust Systems - 100% "Made in Germany" již od roku 1992. Vysoká kvalita dílenského zpracování nerezové oceli. Záruka 3 roky

Supersprint - Přístup Supersprint umožňuje "přizpůsobit" výfukové systémy tak, aby vytvářely konzistentní nárůsty výkonu spolu s významným posunem zvukového projevu. Certifikace ISO 9001. Záruka 3 roky. Vyráběno v Itálii od roku 1955

OSRAM - díky celosvětovému přednímu postavení na trhu a titulu nejdynamičtěji se rozvíjející společnosti si můžete být jisti správností volby a stejně tak spokojeností s osvětlením od permanentního vítěze testů, společnosti Osram

Goodridge - pancéřové brzdové hadičky představují produkt té nejvyšší kvality sestávající z vnitřního PTFE a vnějšího nerezového úpletu. Tato konstrukce eliminuje houbovitý pocit brzdového pedálu při větší zátěži, výrazně zlepšuje odezvu brzdového pedálu a lepší dávkovatelnost brzdné síly. Vyráběno v Anglii více než 45 let, vyhledáváno motorsportem.

Millers Oils - maziva a aditiva té nejvyšší kvality. Nanodrive – maziva s přísadou nanočástic pro ten nejlepší mazací účinek. Hojně využíváno v motorsportu. Ambasador Martin Prokop na Dakar. Vyráběno v Anglii od roku 1887.

Společnost Meguiar's a její prvotřídní výrobky píší svou historii již od roku 1901. Odborníci v laboratořích Meguiar's tak spolu s vývojem automobilismu, a materiálů v něm používaných, prošli celou dlouhou cestu až do 21. století a vždy dokázali skvěle reagovat na nejmodernější technologie a trendy. Důkazem toho je, že Meguiar's je absolutní jedničkou na americkém trhu s autokosmetikou!


O dopravu se postará ve všech případech PPL. Platit tu můžete platební kartou, převodem na účet, přes PayPal nebo na dobírku za poplatek (tuto možnost nedoporučujeme, protože poplatek je zbytečně vysoký, daleko nad běžně účtovanou částku dopravci).

Navštivte www.35r.cz

Jak uplatnit slevový kód na 35r.cz?

Internetový obchod 35r.cz nenabízí aktuálně žádnou možnost uplatnění slevových kupónů a kódů prostřednictvím specificky deklarovaného políčka v košíku obchodu. Jedinou možností pro případné vložení kódu je možnost připojit poznámku k objednávce. Všechny nabídky na 35r.cz uplatníte proklikem do obchodu skrze jednotlivé odkazy v nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod začne nabízet možnost uplatňovat slevové kupóny a kódy prostřednictvím políčka, budeme vás o možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití takového kódu.

Navštivte www.35r.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - 35r.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.