Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > A-Praha.com slevový kupón - květen 2021

A-Praha.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.a-praha.com

Aktuální slevy a akce - květen 2021


Doporučené nabídky

Více o A-Praha.com

Nakupování na A-Praha.com...

A-praha.cz je vyhledávací portál pro ubytování v Praze, který provozuje společnost Athos Travel. Athost travel je cestovní agentura, která se speicalizuje na Prahu i zbytek České republiky jako cílovou destinaci pobytu za relaxací i prací. Společnost už funguje od roku 2000 a má tak dlouhé zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti cestovního ruchu.Celosvětově agentura poskytuje ubytování ve více než 200 000 hotelích a apartmánech po celém světě. Všechny dostupné nabídky a ubytovací kapacity v ČR jsou pečlivě a pravidelně kontrolovány. Zákazníci jsou v péči cestovních konzultantů. U každé nabídky je otevřené hodnocení hostů. Ceny jsou výrazně nižší než u běžných nabídek ubytování. Do 48 hodin před odjezdem navíc neplatíte žádné storno poplatky.

Agentura zajišťuje také dopravu s profesionálním servisem a anglicky hovořícími řidiči. Dopraví Vás do jakéhokoliv míst v Praze, České republice nebo i v sousedních státech.

Co se týče prahy, zákazníci mohou využít výletů v Praze. Vyzvedne je průvodce zdarma. Výlety jsou možné ve všech poptávaných jazycích. Skupinové rezervace a doprava pro skupiny je za speciální, předem dojednávané ceny. Krátkodobě je možné také zařídit pronájem vozidel. Ta je možná doručit i vrátit 24 hodin denně.

Portál je dostupný v různých jazycích, což z něj dělá ideální nástroj pro cizince, kteří se chtějí ubytovat právě v Praze. Pokud tedy chcete pozvat na návštěvu nějakého známého ze zahraničí, je ideální představit mu právě tento portál, kde si bude moci ve svém rodném jazyce zajistit ubytování kdekoliv v Praze.

Vyhledávání ubytování je zcela jednoduché. Stačí zvolit příjezd a odjezd. Pokud znáte konkrétní hotel, i ten je možné vyplnit, ale omezujete svoji šanci na výhodnější nabídku. Na další straně můžete využít dalších filtrů jako je typ a standard hotelu, lokalitu, cenu, typ pokoje, šířku služeb a vybavení nebo vhodnost pro různé skupiny lidí.

Výsledky pak můžete také vcelku široce řadit. Samozřejmostí je popularita, lokalita, hodnocení nebo abeceda. Unikátní je pak možnost seřadit nabídky podle vzdálenosti od nějakého zajímavého místa – například seřadit hotely podle vzdálenosti od Pražského hradu ... , ale také dalších desítek památek a zajímavých míst po celé Praze.

Na portálu A-Praha jsou v různých jazycích také dostupné informace o Praze, o České republice, o historii, o volnočasových možnostech, o nakupování, o barech a restauracích, o dopravě a také tu najdete bezpečnostní tipy.

A-Praha.com je jednoduše ideálním portálem pro turistu z cizí země, který si bude chtít sám vyhledat ubytování a informace o svém pobytu ve svém vlastním rodném jazyce.

Navštivte www.a-praha.com

Jak uplatnit slevový kód na A-Praha.com?

Rezervační portál A-Praha.com nenabízí v současné době získání žádných výhod skrze slevový kód. Všechny nabídky uvedené v kupónech na SlevovyKupon.net jsou Vám dostupné okamžitě po přechodu na A-Praha.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a rezervační portál A-Praha.com začne nabízet výhody prostřednictvím slevového kódu, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na užití takového kódu.

Navštivte www.a-praha.com

Skončené nabídky

Ubytování v Praze od 153 Kč na noc s A-Praha.com (do 20.1.2021)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - A-Praha.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.