Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Affiliatefeatures.com slevový kupón - září 2019
Affiliatefeatures.com

Affiliatefeatures.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na affiliatefeatures.com

Aktuální slevy a akce - září 2019

Více o Affiliatefeatures.com

Nakupování na Affiliatefeatures.com...

Affiliate Features je platforma, na které snadno spustíte partnerský program. Partneři budou propagovat vaše služby i produkty budou vám přivádět nové zákazníky. Vy je odměníte až na základě přivedení zákazníka – neplatíte tedy za prázdnou reklamu jako v případě PPC.

Affiliatefeatures zaznamenává velmi přesně konverze, a to díky vlastnímu algoritmu. Díky vlastním chytrým nástrojům bude oběma stranám usnadněna jejich práce. Affiliatefeatures.com nabídne také řešení pro komunikaci s affiláky. Vaše kampaně jsou automaticky přidávány do katalogu kampaní. Nakonec zaplatíte pouze podle toho, jak se vám daří. Ani ťuk navíc.Mezi hlavní funkce patří přepočty cizích měn, rozdělení partnerů do skupin, hromadné emaily, vzorové podmínky v souladu s GDPR, propagační kanály, provize podle kategorie, Android aplikace pro partnery, neomezeně reklamních kampaní, vložení SmartSupp chatu, napojení na katalog kampaní, vlastní přihlašovací stránka, odměňovací systém, XML generátor kupónů a jednorázové kampaně.

Základní měření jsou prováděna pomocí cookies. Využívají se ale také čisté odkazy na partnerských webech. Pomocí funkce dohledání konverzí je možné zajistit přiřazení partnera k přivedenému uživateli a následně odměňovat partnera i doživotně. Každý partner dostává unikátní kupón, který může propagovat i offline formou letáčků, vizitek a billboardů. Toto měření má 100 % spolehlivost. Je také možné zapnout doplněk v podobě měření IP adres. Všechny IP adresy jsou ukládány jako otisky.

Jako propagační materiály je možné použít bannery jak obvyklý prvek, HTML propagační kód z videa k YouTube nebo Vimeo, odkazy, textové příspěvky, slevové kupóny nebo nestandardní typy souborů ve speciálním úložišti.

Na Affiliatefeatures.com platíte podle měsíčního obratu konverzí dané kampaně. Do 5 000 Kč je vše zdarma. DO 50 000 Kč platíte 5 % z obratu maximálně však 990 Kč. Od 50 000 Kč dále platíte 2 % z obratu avšak maximálně 9990 Kč.

Affiliate se hodí pro všechny produkty a služby, které se sjednávají online. Affiliate ale nemusí být vhodný pro velmi specifické a drahé produkty. Partnery si stále hledáte sami, avšak vaše kampaně jsou přidávány do affiliate katalogu, takže máte okamžitě na co odkázat. Partneři nic neplatí, aplikace je a bude vždy zdarma. Každý affiliate program má svou vlastní webovou stránku, kterou se dostanou partneři do administrace.

Aplikaci můžete začít testovat zdarma. Pro přístup stačí zadat do příslušného políčka svoji e-mailovou adresu. Ve chvíli, kdy překročíte konverze 5 000 Kč, budete vyzváni k volbě platební metody.

Věříme, že budete s Affiliatefeatures.com spokojeni a že vám aplikace přinese spoustu nových zákazníků.

Navštivte affiliatefeatures.com

Jak uplatnit slevový kód na Affiliatefeatures.com?

Affiliatefeatures.com funguje provizním způsobem. Není tedy možné ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do affiliatefeatures.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte affiliatefeatures.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Affiliatefeatures.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.