Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Affilsummit.cz slevový kupón, Affilsummit.cz slevový kód

Affilsummit.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.31/5, 51 hlasování)
Pokračovat na affilsummit.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Affilsummit.cz

Nakupování na Affilsummit.cz...

Affilsummit je záznamem z Affiliate summitu. Měl by zajímat každého, kdo má vlastní skvělý produkt a hledá partnery, kteří by o něm dali vědět světu nebo toho, kdo nemá žádný produkt, ale chce rozvíjet vlastní online podnikání.

Na affiliate summitu se dozvíte, jak nastartovat vlastní provizní program, proč je 5 affiliate partnerů víc než 100, jak z affiliate marketingu udělat luxusní podnikání, jak začít propagovat jako partner, i když nyní o affiliate nic nevíte, jak by affiliate dělal James Bond, jak získat nové partnery a jak získat z affiliate programu opravdu maximum.Na summitu bylo celkem 6 spíkrů. Program jednotlivých přednášek je rozdělený na část pro obchodníky a na část pro affiliate partnery.

Inzerenti se Michalem Kolářem dozví, jak nastartovat vlastní provizní program. Od něj se dozvíte, co je affiliate marketing a jakým způsobem můžete snadno vybudovat provizní program se spokojenými partnery, který Vám bude budovat nové objednávky. David Kirš Vám řekne, proč je 5 partnerů více než 100. Bude prezentovat strategii jak a koho oslovit pro partnerskou spolupráci a jakým způsobem budovat partnerství, aby do roka začalo přinášet výsledky. Katka Fišerová Vám pak ukáže, jak získávat nové affiliate partnery. Předvede Vám 3 konkrétní způsoby, jak získat první partnery a jak k akvizici nových partnerů přistupovat. Dušan souček zodpoví otázku: „Jak získat z affiliate programu maximum“. Naučí Vás nastavit affiliate program, aby byl zajímavý a motivační pro všechny partnery.

Affiliate partnery pak naučí Vít Schaffarczik propagovat, i když o tom nevíte první ani poslední. Odpoví Vám na otázky: „jak využít vaše dovednosti v oboru, který je pro Vás neznámý?“ nebo „Jak lze v affiliate dosáhnout skvělých výsledků bez statisícových rozpočtů a velké e-mailové databáze“. A konečně Pavel Říha Vám zodpoví palčivou otázku „Jak by affiliate dělal James bond?“ V zásadě jde o návod od jednoho z nejúspěšnějších affiliate partnerů, jak i vy můžete být agentem 007 na poli affiliate marketingu.

Z každé přednášky si odnesete video a u vybraných z nich také prezentaci ke stažení. Mezi bonusy pak najdete PDF komunikační mapu provizního programu, video postup úspěšného affiliate partnera, záznam živého vysílání „síla affiliate podnikání v současném byznysu“ a také záznam živého vysílání „affiliate podnikání v praxi“.

O záznam můžete zažádat prostřednictvím webového formuláře. Následně provedete platbu online platební kartou, rychlým převodem nebo klasickým bankovním převodem, kde ovšem můžete čekat zpoždění 2 dny na platbu.

Informace jsou v affiliate marketingu klíčovým faktorem – nebojte se za ně zaplatit. Věříme, že Affiliate summit bude skvělým začátkem pro každého podnikatele, který se chce dozvědět více.

Navštivte affilsummit.cz

Jak uplatnit slevový kód na Affilsummit.cz?

Obchod Affilsummit.cz nenabízí v současné době žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net naleznete získáte automaticky po přechodu do Affilsummit.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte affilsummit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Affilsummit.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.