Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Aldigo.com slevový kupón, Aldigo.com slevový kód

Aldigo.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.83/5, 46 hlasování)
Pokračovat na www.aldigo.com

Aktuální slevy a akce - květen 2022Více o Aldigo.com

Nakupování na Aldigo.com...

Aldigo.com je aplikace, která propojuje muže se společnicemi v jejich okolí. Každý se jednou cítí osamělý a není nic jednoduššího než si nainstalovat Aldigo a zajít s krásnou ženou do kina, za sportem, na večeři, zajet na dovolenou nebo možná i něco víc. Aldigo.com nabídne ověřené fotky, věk i možnost hodnocení. Aplikaci můžete využívat kdykoliv a kdekoliv – na PC i na mobilu.

Jsi muž a hledáš společnost? Stačí se zaregistrovat a můžeš začít randit. Stačí vyplnit své kontaktní údaje (telefon, mail a heslo) a můžeš začít procházet tisíce společnic z tvého okolí.

Jsi společnice? Díky moderním technologiím je možné propojit ženy, které nabízí placené setkání s muži ze svého okolí. Díky Aldigo.com je možné získat plno nových pracovních příležitostí. V aplikaci je možné snadno prezentovat co nabízíš a jednoduše plánovat schůzky s lidmi, kteří o služby projeví zájem.Aldigo nabízí vše, co potřebuješ k domluvení a organizaci placených schůzek. Ty sama si určuješ hranice, vždy budeš všude čas a budeš mít přehled.

Aldigo je možné používat ve zkušebním provozu zdarma – budeš mít 2 schůzky měsíčně. Pokud ti to nestačí, stačí přejít na Premium účet a získat až 200 schůzek měsíčně. Aldigo používáš jen když chceš, a to pod svým uměleckým e-mailem. Tvé soukromí je chráněno. Aldigo hraje fér – nevyžaduje žádné skryté poplatky. Inzerovat můžeš od 0 Kč a svůj profil na této stránce můžeš kdykoliv zrušit.

Jak na to? Vytvoření profilu je zdarma. Svůj veřejný profil si můžeš doplnit o fotky, nastavit si aktivity, které je možné provozovat a také vložit ceník. Nezapomeň na informace, které muže zajímají a také důležité je nastavení lokality, ve které se pohybuješ. Výhodou je možnost správy profilu přes internet.

S Aldigo budeš vždy inzerovat podle posledních trendů. Reklama je přesně zacílena a když tě klient osloví a ty nemáš čas, bude upozorněn ve chvíli, kdy ho mít budeš. S Aldigo můžeš měnit pravidla hry. Oslovovat tě budou muži, kteří schůzky plánují dopředu, ale také muži, kteří preferují spontánní okamžitou schůzku. Díky Aldigo messengeru řešíš s klientem jen důležité věci jako je cena, čas a délka schůzky. Vždy tak dopředu víš, co tě čeká. Telefon na klienta získáš, jakmile se schůzkou souhlasíš.

Profil si můžeš na zkoušku vytvořit zdarma a když se ti používání Aldigo zalíbí, zaplatíš měsíční poplatek za neomezený počet schůzek.

Součástí placené aplikace je: SMS a e-mail upozornění na schůzku, online poradna, recenze mužů, ověření uživatelé, nastavení soukromí, online plánování schůzek, telefonická podpora, 24/7 rychlá úprava profilu, telefonické potvrzení schůzky, jsi vidět, jen když chceš, mobilní aplikace, hodnocení mužů, budování skvělé pověsti, správa naplánovaných schůzek a online podpora.

Aplikaci pro android si můžeš stáhnout zdarma.

Jak vidíš, být společnicí může být hračkou a hrou. Díky Aldigo.com se vždy můžeš cítit bezpečně, poznávat nové lidi a vydělat si pěkné peníze.

Navštivte www.aldigo.com

Jak uplatnit slevový kód na Aldigo.com?

Aldigo.com nenabízí žádnou možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou zveřejněné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáš automaticky po přechodu do webu Aldigo.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.aldigo.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Aldigo.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.