Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Alitalia.com slevový kupón - červenec 2021

Alitalia.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.alitalia.com

Aktuální slevy a akce - červenec 2021


Doporučené nabídky

Více o Alitalia.com

Nakupování na Alitalia.com...

Alitalia je národní letecká společnost v Itálii. Její sídlo je v Římě a jejím hlavním uzlem je letiště Leonardo da Vinsi-Fiumicino. Letecká společnost létá do asi 100 míst a je součástí uskupení Sky Team.Alitalia nabízí služby ve 4 kategoriích – economy, eeconomy plus, střední business class a dálková business class. Alitalia je moderní leteckou společností nabízející veškerý konfort. Flotila letadel se skládá z více než 120 letounů včetně dlouho-trupých Boeingů 777-200 a Airbusů A330-200, sloužících pro dálkové lety. Ostatní letouny jsou menší na kratší lety případně nejmenší pro opravdu regionální přelety.

Alitalia přepraví ročně více než 20 milionů cestujících. Díky spolupráci se skupinou SkyTeam můžete využívat mnohých výhod a věrnostního programu SkyTeam mezi které patří také České aerolinie.

Alitalia si zakládá především na skvělé zkušenosti svých cestujících – nabízí proto na palubách letadel i na letištích profesionální servis. Posádka je vycvičena zvládnout jakoukoliv situaci. Jídla podávaná na palubě Alitalia letounů pravidelně vyhrávají ocenění. Očekávat můžete také pohodlí. Podle třídy také získáte bonusové služby jako LCD displeje u sedaček, naklopitelné a otočné sedadla, dostatek místa na nohy a také prémiová vína pro zákazníky business třídy.

Z praktického hlediska si budete muset na stránkách Alitalia zvyknout na cizí jazyk – k dispozici je italština, francouzština a španělština. Rezervace fungují klasicky – zvolíte destinaci, odletové letiště a termíny. Podle typu letenky máte k dispozici možnost vzít si na palubu v ceně příruční zavazadlo a také odbavené zavazadlo do 23 kg v zavazadlovém prostoru. U Alitalia si také můžete zvolit, kde budete sedět. Kilometry se vám načítají do věrnostního programu.

Pro platbu můžete volit kreditní kartu, sofort převod nebo PayPal. Všechny údaje o registraci letenky obdržíte do svého e-mailu. Ty jsou Vám navíc k dispozici také ve Vašem profilu na Alitalia, kde můžete později také provést online check-in.

Věříme, že Vám služby společnosti Alitalia.com budou vyhovovat a že Vaše cestování s touto společností bude co nejpohodlnější.

Navštivte www.alitalia.com

Jak uplatnit slevový kód na Alitalia.com?

1) Do vyhledávače zadejte odkud, a kam chcete letět včetně termínů a počtu osob

2) Ze seznamu vyhledaných letů si vyberte nabídku, která vám nejvíce vyhovuje, a zvolte jí

3) Na profilu konkrétní nabídky uvidíte pod cestovním plánem tlačítko „Discount Code“. Na toto políčko klikněte a potvrďte tlačítkem „Apply“. Pokud je tento promo kód aktivní, bude sleva odečtena od ceny Vašeho letu.

4) V další části už je jen třeba vyplnit své osobní údaje a údaje ostatních cestujících. Poslední krok se pak týká platby. Nejvíce preferovaným způsobem úhrady letenky je samozřejmě platební karta VISA nebo MasterCard případně American Express, UATP nebo Mestro. Je možné také použít Sofort převod peněz nebo oblíbenou platební bránu PayPal5) Rezervace je hotová

Navštivte www.alitalia.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Alitalia.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.