Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Amigoz.cz slevový kupón - srpen 2020

Amigoz.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.amigoz.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Amigoz.cz

Nakupování na Amigoz.cz...

Dostanete tento měsíc výplatu až 15. ale všechny Vaše faktury jsou splatné už k 8. ? Nezoufejte! Přesně proto je tu služba BB Půjčka. Jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku v rozmezí od 1 000 Kč do 45 000 Kč. Tyto půjčky jsou obvykle splatné do 30 ti dnů a platí se najednou.

BB Finance Czech s.r.o., která provozuje tuto službu, působí na trhu v oblasti financí už od roku 2006 a je významným partnerem pro více než 300 tisíc spokojených zákazníků. Výhodou využití služeb BBpujcka.cz je naprostá transparentnost. Nečekejte žádné skryté poplatky. Jednoduše nastavte výši půjčky, dobu, jak dlouho chcete splatit a okamžitě vidíte v tabulce, kolik na konci zaplatíte.

Pro sjednání BB půjčky nemusíte nikam chodit. Vše zařídíte jednoduše prostřednictvím internetu. Pokud si půjčujete od BB půjčky poprvé, bude Váš limit nataven na 2 000 – 5 000 Kč. Pokud si částku z tohoto limitu půjčíte a úspěšně ji splatíte, obdržíte e-mail s novým limitem. Jedná se o určitou ochranu věřitelské společnosti proti lidem, kteří si půjčí a nemají úmysl peníze splácet. Váš limit může být navýšen až do výše 45 000 Kč na základě Vaší platební schopnosti a spolupráce při úhradě půjčky. První půjčka může být dokonce zdarma – bez jakéhokoliv úroku.

Společnost nechce spoléhat na vymáhání dluhů a získávání smluvních pokut. Poskytuje proto rady jak si zodpovědně půjčovat. BBpujcka.cz Vám doporučí, abyste si před uzavřením smlouvy o půjčce důkladně pročetli celou smlouvu a zeptali se sami sebe, zda je půjčka opravdu nutným řešením. Na BBpujcka.cz je také zveřejněn ceník. Zde pro každou částku a každou dobu splatnosti máte uvedenou cenu (tedy poplatek nebo úrok) kterou zaplatíte navíc při splacení. Pokud víte, že nebudete schopni splatit půjčku včas je možné za další poplatek prodloužit dobu splatnosti.

Dotazník, který je nutné vyplnit, se může některým z Vás zdát vcelku rozsáhlý. Je nutné uvádět také osobní údaje včetně rodného čísla. Společnost ovšem garantuje bezpečnost Vámi poskytnutých informací, které nikdy nebude sdílet s třetími stranami.

Pokud máte jakýkoliv problém s procesem registrace nebo půjčení peněz zkontrolujte v prvé řadě sekci FAQ neboli zodpovězené otázky. Pokud Vám nepomohou, můžete kontaktovat operátory na příslušeném telefonním čísle.

Doufáme, že Vám BBpůjčka pomůže překonat Vaše finanční problémy a vy ji nebudete potřebovat příliš často. Pokud ji ale přece jen budete potřebovat, je tu pro Vás k dispozici.

Navštivte www.amigoz.cz

Jak uplatnit slevový kód na Amigoz.cz?

Jak si půjčit?

1) Na titulní straně si jednoduchým systémem zaškrtávání políček vyberte požadovanou částku a dobu splatnosti (pro první půjčku můžete využít pouze první záložku od 1 000 do 5 000).

2) Vyplňte také křestní jméno, příjmení, mobilní telefon a e-mailovou adresu dole pod výběrem částky). Pokud jste toto již někdy dělali, vynechejte tento krok a v pravém horním rohu obrazovky použijte přihlašovací okno.

3) V dalším kroku vyplňte více údajů o sobě, ověřte půjčovanou částku a odešlete žádost o půjčku. Operátoři prověří vaše osobní údaje, a buď schválí, nebo neschválí tuto částku.

4) Pokud bude půjčka schválena, bude Vám zaslána smlouva o půjčce spolu s penězi na účet, který jste si sami předem půjčili. Nezapomeňte před odesláním zkontrolovat, zda jste správně vyplnili dobu splácení.

Navštivte www.amigoz.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Amigoz.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.