Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Animacka.cz slevový kupón, Animacka.cz slevový kód

Animacka.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.23/5, 86 hlasování)
Pokračovat na www.animacka.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Animacka.cz

Nakupování na Animacka.cz...

Máte skvělý produkt. Máte hromadu nápadů na to, jak by měl produkt vypadat, máte jeho různé modifikace, dokážete vyrobit prakticky cokoliv v odpovídající kvalitě a za skvělou cenu. Jakto, že tedy nikdo Váš produkt nechce koupit? Konkurenční prostředí a získání zákazníků je nejtěžším úkolem, který před podnikatelem stojí. Vyrobit dokáže kde kdo, ale prodat jen ti nejlepší ... anebo nejvychytralejší.Pořiďte si videoanimace pro Vaše marketingové akce. Animacka.cz Vám vyrobí reklamní animované video od A do Z. Pomůže Vám také toto video propagovat na internetu skrze kanály jako YouTube, Facebook a získat tak nové zákazníky, být více vidět a ve výsledku tak více vydělat.

Pokud si necháte udělat animaci od Animacka.cz získáte tak jeden z nejefektivnějších způsobů, jak oslovit nové zákazníky a nenutit je číst dlouhé texty na webu. Produkty jim představíte snadnou a zábavnou formou.

Video dokáže efektivně a v krátkém čase sdělit velké množství informací o produktu, službě nebo firmě zákazníkovi. Říká se, že jedna minuta videa vydá za 1000 slov.Výzkumy říkají, že návštěvníci webů a obchodů videa preferují oproti čtení dlouhého textu. Zákazníci si pak také lépe pamatují obsah sdělení. Video má tak velký potenciál. Dokážete ho také dobře šířit. Povedená reklama může dosáhnout i virálního stavu – tedy takového, kdy se šíří samo díky divákům. Videa mají mnohem větší sdílenost než texty, a to platí u reklamního obsahu o to více.

Animace, kterou získáte je originální a bude pouze Vaše. Stane se z ní prodejní kanál, který bude sám o sobě fungovat 24 hodin denně a bude propagovat a prodávat Váš produkt online bez ohledu na to, zda se o jeho šíření budete snažit nebo ne. Díky příběhu této animace bude zákazník schopen si lépe představit možnost využití Vašeho produkty nebo služby ve svém životě.To potvrzují i podnikatelé, kteří v recenzích na portálu Animacka.cz, kteří chválí především kreativitu, přátelský přístup, profesionální komunikaci a rychlost.

Cena za animované video je individuální. Na vaše přání bude připravena kalkulace – navrhněte rozpočet a bude Vám sděleno co v rámci rozpočtu je možné. Nebo můžete postupovat naopak a říci co chcete, a bude Vám vypočítána cena.

Délka videa musí být pro pozornost diváka ideálně do 90 sekund, během tvorby s Vámi bude obsah i forma konzultován, základní informace dodáváte ze 80 % vy, na základě scénáře a konzultace bude vytvořen storyboard. K videu může být také dodán profesionální dabing od českého nebo zahraničního moderátora, může být doplněna hudba nebo zvukové efekty s licencí a na základě storyboardu pro Vás bude vytvořeno animované video. Jakmile bude finální forma odsouhlasena, bude Vám videoanimace dodána ve formátu MP4, kterou pak už můžete sami nahrávat na kanály podle svého uvážení.

Komunikaci zahájíte napsáním e-mailu na adresu uvedenou pod záložkou „Chci animačku“

Navštivte www.animacka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Animacka.cz?

Protože Animacka.cz je vysoce individuální služba, není možné poskytovat slevu prostřednictvím slevového kódu. Veškeré nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Animacka.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.animacka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Animacka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.