Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Antihacker.cz slevový kupón

Antihacker.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.54/5, 24 hlasování)
Pokračovat na antihacker.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Antihacker.cz

Nakupování na Antihacker.cz...

Antihacker není antivirus. Je to Antihacker - revoluce v internetové ochraně. Všichni se pohybujeme ve světě, který je pro mnohé nesrozumitelný a kde mají často náskok lidé s nekalými úmysly. Společně s Antihacker.cz překonáte nástrahy jako jsou kryptoviry, trojany, malwary, spamy, phishingy, podvrhy, zranitelnosti systémů a další hrozby, které míří na každého.V čem se tedy Antihacker liší od antivirového softwaru? Konkurence má antivirus a Antihacker.cz ho má taky. Samotná aplikace ale nestačí a proto Antihacker.cz nabízí ještě další vrstvy ochrany, které konkurence nenabízí. Různá konkurence nabízí něco z těchto vrstev. Ale nikdy to není provázané v jednom systému a vrstvy spolu nekomunikují.

Hackeři mají v úmyslu krádeže dat, krádeže identity, falšování e-mailů a dokladů, zotročení vašeho PC mobilu či serveru, vydírání a finanční podvody. Proti nim Antihacker.cz bojuje pomocí antiviru, firewallu a antispamu. To ale není dostatečná ochrana. Protože tyto aplikace neodhalí úniky dat, podvodné doklady, ukradenou identitu, zotročený mobil, PC nebo server, pokročilý malware, přítomnost útočníka ani metody sociálního inženýrství. Hackeři mají ve svém arzenálu botnety, trojany, APT, spamy, metody sociálního inženýrství, podvrhy identity, falešné webové stránky, legální webové stránky s injektovaným škodlivým kódem, injektované reklamní bannery, zneužití administrátorských práv a podvržené e-maily a platební doklady. Jak tedy proti těmto problémům Antihacker bojuje?

Antihacker nabízí antivirus nové generace jako základní vrstvu ochrany, který je doplněný firewallem nové generace, který je správně nastavený. Dále nabízí spolehlivý antispam pro filtraci pošty, filtraci provozu DNS koncového bodu, hostovaný systém IDS na koncovém bodu, ochranu proti únikům dat koncového bodu, pokročilé funkce antiviru jako je ochrana proti slovníkovým útokům a útokům brutální silou (Brute Force Attack). V arzenálu ochrany je také automatizovaná správa zranitelností a záplat, systém pro správu privilegovaných účtů, ochrana proti finančním podvodům, podvrženým dokladům a falešné komunikaci. To vše je zastřeno centrální správou bezpečnostních prvků. Pro vaši poštu je připraven pokročilý spamový filtr. Nasazení softwaru je zabezpečené a automatizované a filtrován je i DNS provoz a DIS na úrovni perimetru.Pokud vás tato ochrana zaujala, máte několik možností. Můžete využít poptávkový formulář, kde pro vaši konkrétní situaci bude provedena kalkulace cen produktů. A máte díky tomu také možnost využití 30 dní zdarma na zkoušku. Vrhnout se ovšem můžete rovnou do koupě produktů prostřednictvím e-shopu. Každý z produktů se věnuje některé z výše zmíněných oblastí.

Přejeme vám bezpečný provoz a minimum incidentů díky antihacker.cz.

Navštivte antihacker.cz

Jak uplatnit slevový kód na Antihacker.cz?

Antihacker.cz aktuálně nenabízí políčko pro vložení kódu. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu, získáte automaticky po přechodu do antihacker.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte antihacker.cz

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Antihacker.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.