Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Slevové kupóny a slevové kódy do Autotym.cz

Autotym.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.98/5, 45 hlasování)
Pokračovat na www.autotym.cz

Aktuální slevy a akce (říjen 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Autotym.cz

Nakupování na Autotym.cz...

Chcete si koupit ojeté auto a nemáte ponětí na koho se obrátit? Není to tak jednoduché jako přijít do supermarketu – tedy může být, ale obvykle skončíte s vrakem, který se Vám za branou autobazaru rozpadne. Jsou tu metody, jak předejít tomu, abyste byli okradeni.

Autotym slevové kupóny a slevové kódy

S Autotym.cz vždy víte co kupujete – o autě Vám zjistí všechny dostupné informace. Nákup pak pro vás bude zcela bez starostí – vyberete si jakékoliv auto a bude prověřeno, než jej vůbec zakoupíte. Můžete také poprosit o to, aby Vám bylo nalezeno auto podle Vašich požadavků.

Auto můžete získat výhodně také na splátky – a to ať už je prodejcem bazar nebo kamarád. Nabízeno je také výhodné refinancování úvěru a zpětný úvěr. Autotym.cz se také postará o povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění nečekaných závad nebo dokonce odcizení vozu. Vše dostanete v jednom výhodném balíčku.

Servis automobilu není jenom o opravách ale také o udržení Vašeho auta a v kondici. Autotym.cz Vám pomůže s výměnou provozních kapalin nebo pneumatik.

V ceníku najdete 4x různé sazby pro koupi automobilu a jednu sazbu pro prodejce. Sazba se skládá ze základní částky podle využitých služeb + 1 % z prodejní ceny kontrolovaného automobilu.

Nejlevnější varianta Vám umožní ověřit historii automobilu, vyzkoušet si testovací jízdu s osobní kontrolou odborníka, a to s výjezdem rádce po celé České republice. Vyšší sazba Standard Vám navíc poskytne prověření automobilu v servisu. Sazba prémium pak nabídne 2x vyhledávání vozu navíc. Co se týče importní sazby – ta nabízí navíc také dokladovou kontrolu.

Pokud si nepřejete službu zakoupit jako kompletní balíček, můžete využít jednotlivých služeb – vyhledávání 3 – 5 automobilů podle Vašeho přání, ověření historie vybraného vozu, dokladovou kontrolu vozu s původem mimo Českou republiku, testovací jízdu a osobní kontrolu, kontrolu v servise, expresní příplatek, měření geometrie, test tlumičů a test brzd.

Zalíbila se Vám některá z nabízených služeb? Nechte na sebe na Autotym.cz kontakt a budete kontaktováni do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud voláte o víkendu. Vaše otázky budou vždy vstřícně zodpovězeny a budete pak vždy vědět, jak správně postupovat.

Věříme, že díky služby Autotym.cz se Vám podaří zakoupit vozidlo opravdu rychle a že vám toto vozidlo pak bude dlouho a věrně sloužit. Na Autotym.cz se můžete spolehnout ale také, pokud chcete prodat své starší auto a pomoci kupci získat Vaši důvěru.

Navštivte www.autotym.cz

Jak uplatnit slevový kód na Autotym.cz?

Protože se jedná o poskytovatele smluvních služeb, není možné nikde na Autotym.cz uplatňovat slevové kódy. Všechny akční nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu získáte automaticky po přechodu do Autotym.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.autotym.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Autotym.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.