Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > A > Avonkariera.cz slevový kupón - srpen 2020

Avonkariera.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.avonkariera.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Avonkariera.cz

Nakupování na Avonkariera.cz...

Chceš mít přehled o všech kosmetických novinkách a mít možnost si založit vlastní on-line obchod? Nestojí to žádné peníze. Staň se Avon Lady.Co ti Avon může nabídnout? Získáš kosmetiku a módní doplňky za super ceny. Ke všem AVOn produktům budeš mít přístup za nižší ceny, než ostatní zákaznice. Tvoje objednávky budou doručeny do 2 dnů a za zboží zaplatíš až po jeho doručení. Na Všechny produkty, které dostaneš je poskytována 100 % záruka. Pokud si to rozmyslíš, můžeš vrátit zboží až do 90 dnů bez udání důvodu.

Co musíš udělat, aby ses stala Avon Lady? Prvním krokem je, že vyplníš formulář, který tě k ničemu nezavazuje. Potom, co jej odešleš, tě bude kontaktovat zástupce Avonu z tvého nejbližšího okolí, který se s tebou sejde a odpoví ti na všechny otázky. Zjistíš prostě, jak to u Avonu chodí. Když se ti všechno bude líbit, tak s tebou Avon podepíše dohodu a ty získáš své osobní číslo. Pak už nic nebrání tomu, abys mohla začít objednávat zboží. S jakýmkoliv dotazem se můžeš obrátit na AVON zástupce, se kterým jsi podepsala registraci, a ten ti rád se vším pomůže.

„Mariina maminka se spolupráci s Avonem také věnuje, a tak jí v začátcích trochu pomohla, především se získáváním prvních zákaznic. „Zbytek už je ale má zásluha,“ upřesňuje Marie. „Mám kolem sebe spoustu spolužaček, které kosmetika přirozeně taky zajímá, takže by bylo divné, kdyby se moje klientela nerozrůstala,“ směje se.

O své budoucí spolupráci s Avonem má jasnou představu. „Zatím vše beru jako zábavný koníček se zajímavými příjmy, ale až dokončím školu, ráda bych se stala oblastní manažerkou.“ Aby Marie dokázala svým zákaznicím dobře poradit, všechny přípravky poctivě zkouší. „Zatím se mi nestalo, že bych nedoporučila vhodný produkt,“ hrdě chválí svůj přehled.“


I tohle může být tvůj příběh.

Hledáš víc, než jenom koníček? Chceš si budovat kariéru, která tě bude bavit, ale přitom si chceš zachovat časovou volnost? I tady má Avon něco přesně pro tebe. Můžeš se stát Avon koordinátorkou. Získáš zajímavý finanční příjem, každé 3 týdny finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích, kosmetické a obchodní školení zdarma. Dostaneš prostě příležitost nezávisle vybudovat, vést a rozvíjet svůj tým lidí. To vše bude v tvojí časové režii. Postup pro získání této pozice je identický s registrací do programu Avon Lady.

Věříme, že se Vám kariéra u Avonu bude zamlouvat a doufáme, že naleznete celou řadu spokojených zákaznic a zákazníků pro Váš byznys.

Navštivte www.avonkariera.cz

Jak uplatnit slevový kód na Avonkariera.cz?

AvonKariera.cz neposkytuje žádné prodejní služby, nemůže tudíž poskytovat výhody prostřednictvím slevového kódu. Všechny nabídky, které jsou zveřejněné v kupónech na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu na AvonKariera.cz skrze odkazy v těchto kupónech.

Navštivte www.avonkariera.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Avonkariera.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.