Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Bankonaut.cz slevový kupón, Bankonaut.cz slevový kód

Bankonaut.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.88/5, 40 hlasování)
Pokračovat na bankonaut.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022Více o Bankonaut.cz

Nakupování na Bankonaut.cz...

Bankonaut vznikl jako aplikace pro správu financí. Při té příležitosti autory napadlo postavit kolem aplikace portál, který se bude zabývat finančním vzděláváním. Proč? V naší zemi je více než tři čtvrtě milionu lidí v exekuci a finanční gramotnost je obecně na nízké úrovni. Není se čemu divit – pracovat s vlastními penězi Vás ve škole nenaučí. Potom je snadné naletět bankovním poradcům a dalším rádoby finančním expertům, kteří někdy i neúmyslně poradí klientovi naprostý nesmyl. Reklamní kampaně navíc navádí lidi, aby si více půjčovali a žili na dluh.

Učebnice, které se věnují finanční gramotnosti jsou nedostatečné. Nestačí lidi naučit význam pojmů jako je kreditní karta nebo kontokorent. Je třeba je naučit i matematiku, která je spojená s výpočtem následných úroků.Cílem vývojářů aplikace bankomat je tak dosažení finanční gramotnosti čtenářů a zákazníků. Ohlídejte si své prostředky a investujte tam, kde to má smysl. Nainstalujte aplikaci, čtěte články a uvědomte si, že špatným finančním rozhodnutím si můžete zničit roky i celý zbytek života.

Instalací aplikace to začíná. Texty, nástroje, doporučení, aplikace a finanční služby na Bankonaut.cz následují. Bankonaut se stále rozrůstá – pokud tedy nenajdete aktuálně to, co hledáte, vraťte se za čas.

A teď t komu klíčovému – tedy k aplikaci Bankonaut Flow. Jedná se o aplikaci, která počítá a přehledně eviduje transakce, které Vás teprve čekají. Aplikace Flow bude sledovat a počítat Vaše budoucí transakce. Díky tomu budete schopni předvídat, jaké budou zůstatky a kolik našetříte, nebo kdy dojdou peníze, které máte našetřené.

Aplikace má propracovaný mechanismus, díky kterému budete moci zadávat většinu transakcí pouze jednou. Automaticky bude vypočítána budoucí situace. Započítá do toho také Váš plat, nájem, odhadované výdaje na jídlo a třeba i Vánoční dárky, sváteční tabuli, třináctý plat, nedoplatky za energie a spoustu dalšího. Tyto informace budete mít neustále před sebou, až budete u bankomatu přemýšlet, kolik si můžete dovolit vybrat.

U každé peněženky zvlášť je možné zadat částku, kterou považujete za uspokojivý zůstatek. Čím menší zůstatek budete mít, tím slabší barevné pozadí se pod ním zobrazí. Jediný pohled bude stačit k okamžitému přehledu nad finanční situací.

Aplikace opravdu může výrazně zlepšit Vaši dlouhodobou finanční situaci. Stačí mít trpělivost při zadávání jednotlivých údajů, které je nutné vložit pro správný výpočet. Pokud máte nápady nebo poznámky k aplikaci, nezapomeňte se o svůj názor podělit – autoři Vám dávají k dispozici formulář pro zpětnou vazbu.

Bankonauta si můžete zdarma vyzkoušet. Ve verzi zdarma je jedna peněženka s neomezeným počtem transakcí a neomezeným počtem kategorií. Pokud si ale Bankonauta oblíbíte, můžete si předplatit prémiové členství, kde získáte možnost nastavení opakovaných transakcí, neomezené množství peněženek a také možnost importu z účetních aplikací. Platit je možné měsíčně nebo ročně (roční verze je výhodnější.

Vždy je třeba začít s bezpatnou verzí. Informace pro instalaci na Vaše zařízení obdržíte po vyplnění registračního formuláře.

Přejeme Vám pozitivní cash flow

Navštivte bankonaut.cz

Jak uplatnit slevový kód na Bankonaut.cz?

Bankonaut.cz nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu získáváte automaticky po přechodu do Bankonaut.cz skrze jednotlivé kupóny.

Navštivte bankonaut.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bankonaut.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.