Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Barcelo.com slevový kupón - květen 2021
Barcelo.com

Barcelo.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.barcelo.com/cs

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Výhody registrace na Barcelo.com

90% fungovalo

Zaregistrujte se na Barcelo.com v zákaznickém programu a využívejte exkluzivní výhody. Výhody: až 10% sleva na objednávku, poukaz v hodnotě 5%, služba wi-fi zdarma a mnoho dalšího...

Hlasování (20x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.

Zkontrolováno 20.4.2021

Více o Barcelo.com

Nakupování na Barcelo.com...

Barceló.com provozuje Barcelo Hotel Group. Tato skupina čtyř značek Barceló Hotel group tvoří více než 240 hotelů ve 22 zemích světa. Barceló je tak jednou z předních společností, které jsou aktivní v oblasti cestovního ruchu na španělském trhu a zároveň jednou z nejvýznamnějších takových skupin na světě.Na počátku stál Barceló Hotels & Resorts, který byl založen v Palma de Mallorca před 85 lety. Dnes pod sebou má více než 54 000 pokojů a divizi pro cestování, která pod svými křídly schraňuje více než 685 cestovních kanceláří ve 22 zemích. Vlastníkem je již třetí generace rodiny Barceló, které se daří využívat znalostí a tradice jedné z průkopnických hotelových společností, které podnikají v oblasti turismu ve Španělsku a v Evropě tak. Dnes se můžete pod křídly Barceló podívat do hotelů 4 značek – Royal Hideaway Luxury Hotels & Resorts, Barceló Hotels & Resorts, Occidental Hotels & Resorts a Allegro Hotels.

Portál funguje jako běžná rezervační služba, kde si vyberete termín, hotel, konkrétní pokoj, zarezervujete si jej, zaplatíte a můžete se chystat na cestu. Pokud si ale chcete užívat luxus pravidelně, doporučujeme Vám registrovat se jako členové Barceló. V zákaznickém programu totiž můžete získat exkluzivní výhody.

Není to ale jednoduché. Barceló nabízí 3 úrovně věrnostního programu. S každou další úrovní získáte další výhody.

Jako základní registrovaný uživatel, který v hotelu od Barceló bydlel pouze jednou získáte: výhodnější online cenu, speciální požadavky bez dalších poplatků, přednostní check-in a check-out, nabídky a speciální akce, poslední volné pokoje, předběžný check-in online, možnost tisku osobních dokumentů, včasné oznámení korporačních programů. Pokud už máte za sebou 2 pobyty, Vaše možnosti se opět rozšiřují: Business coffee break při pronájmu konferenčních sálů, možnost tisku osobních dokumentů. A jako veterán, který má na kontě více než 4 pobyty můžete navíc získat: minibar na uvítanou, více informací o VIP pokojích.

I bez registrace ale můžete prohlížet speciální akční nabídky. S nimi je možné ušetřit až desítky procent na jednotlivých pobytech.

Věříme, že budete s pobytem v hotelech skupiny Barceló spokojeni a užijete si svůj výlet ať už se jedná o pohodovou dovolenou nebo o pracovní návštěvu.

Navštivte www.barcelo.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Barcelo.com?

Slevové kupóny je možné vkládat okamžitě při vyhledávání pobytů na titulní straně. Pod výběrem počtu osob rozklikněte záložku „Slevy“. Kód je možné vložit do Políčka „slevový kód“. Pokud je slevový kód platný, budou všechny vyhledané ceny upraveny o hodnotu kódu.

POZOR: Maximální výše souhrnné slevy je 20 % z ceny, přičemž je možná kombinace slevového kódu, speciální slevy*** (slevy za rezervace více pokojů, slevy senior, rezident, milleniálové, početná rodina atd.) a slevy za členství v my Barceló.***Hotel si při hostově příjezdu vyžádá platné úřední dokumenty, aby si ověřil splnění podmínek slevových kódů a speciálních slev. V případě, že nebudou doloženy doklady nebo nebudou splněny podmínky, si hotel vyhrazuje právo doúčtovat dané částky odečtené při původní rezervaci.

Navštivte www.barcelo.com/cs

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Barcelo.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.