Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Bazarobot.cz slevový kupón - prosinec 2020

Bazarobot.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.bazarobot.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2020


Doporučené nabídky

Více o Bazarobot.cz

Nakupování na Bazarobot.cz...

Prodávat věci, které už nepotřebujete může být vcelku náročné. Musíte najít několik serverů, kde se nabízí zboží (jako je Aukro nebo Bazos) a musíte vyhledat specifikace produktu nebo jej sami přeměřit. Dnes také nesmí chybět fotografie. Pak můžete celý produkt prezentovat a neustále odpovídat na dotazy kupujících, kteří samozřejmě mají otázky. Nakonec se Vám předmět prodat nepodaří a budete jej muset vystavit znova. Tento kolotoč můžete podniknout několikrát a bezúspěšně. Bazarobot.cz Vám přináší alternativu.Na Bazarobot.cz si objednáte svoz. Dáte věci do krabic a dál už se o nic nestaráte. Pro věci si přijede kurýr a zaměstnanci Bazarobota si tyto věci popíší, elektroniku vyzkouší, profesionálně nafotí a prodají v aukci na Aukro. Po úspěšném prodeji a uplynutí lhůty pro reklamaci zboží Vám pak přijdou peníze na Vámi zvolený účet. Za svoz navíc nic neplatíte.

Proč si myslíte že Bazarobot.cz bude mít lepší úspěšnost prodeje na Aukru než vy? Především kvůli důvěře. Pokud jste nikdy na Aukru.cz nic neprodali budou zákazníci nedůvěřiví, a nakonec se s Vámi raději nebudou vůbec bavit. Bazarobot má u zákazníků oblibu, a tak se nemusíte bát, že produkt za rozumnou cenu by v Aukci skončil neprodaný. Bazarobot.cz má na Aukru více než 20 000 pozitivních hodnocení a prodají přes 90 % zboží na první pokus.

Co můžete na Bazarobot.cz prodávat? Prodávat můžete cokoliv s výjimkou zakázaného sortimentu a věcí, které mají větší hmotnost než 20 kg nebo příliš velké rozměry. Nejlépe se samozřejmě prodávají notebooky, tablety, počítače, komponenty, příslušenství, mobilní telefony, fotoaparáty, hodinky, konzolové hry, robotické vysavače a další zboží. Můžete se inspirovat na stránkách Bazarobot.cz v sekci co dobře prodat. Seznam zakázaného sortimentu si můžete prohlédnout přímo na Aukro.cz.

Svoz produktů můžete objednat ihned online nebo také telefonicky. Bazarobot samozřejmě nedělá nic z toho zadarmo. Bazarobot si vezme 35 % z prodejní ceny produktu. Maximální odměna pro Bazarobot je ovšem 499 Kč. To znamená, že se vyplatí prodávat více dražší zboží. To také bohužel znamená, že za položky do 19 Kč si od Vás Bazarobot vezme 90 %. Pro Vás tak nemá velký smysl takové nabídky vůbec zadávat. Díky přiložené kalkulačce si přímo na webu Bazarobot.cz můžete spočítat, kolik bude odměna z prodejní ceny pro Bazarobot a kolik zbyde na vás.

Neprodané zboží si samozřejmě můžete vyzvednout osobně na Bazarobot, nechat zaslat nebo ho můžete například věnovat na charitu.

Věříme, že se Vám podaří prostřednictvím Bazarobot.cz prodat všechno Vaše užitečné harampádí a že se službami tohoto „obchodu“ budete natolik spokojeni, že ho doporučíte také svým příbuzným a známým.

Navštivte www.bazarobot.cz

Jak uplatnit slevový kód na Bazarobot.cz?

Svoz objednáte:

- Klikněte na titulní straně na objednání svozu online

- Vyplňte své dodací údaje

- Vyberte přepravní službu (GLS, Česká pošta, Osobní dovezení, Uloženka – zboží můžete donést na pobočku uloženky).

- Počkáte až Bazarobot zboží vydraží- Po uplynutí doby reklamace obdržíte peníze na účet

Navštivte www.bazarobot.cz

Skončené nabídky

Ceník Bazarobot.cz (do 31.12.2016)

Twitter

14.10.2014: Tahle tažná tyč na vzpírání moc není, ale pokud máte kamion do 7,5t bez brzd, tak si ji oblíbíte :-) http://t.co/aC2bSZ9RoP
10.10.2014: Xbox 1. generace s průhlednou skříní a k tomu nejlepší FPS hra své doby - Halo. Za 1000 Kč může být vaše :-) http://t.co/bAeFgPg0y7
10.10.2014: Otevřeli jsme na Aukru shop a netroškaříme, začínáme s dvěma tisíci položek. Tak se mrkněte! http://t.co/fnFHevx8M5
2.10.2014: Pozor pozor! Na vědomost se dává, že Bazarobot pro vás již znovu zpracovává i jiné věci než jen elektroniku! :)
11.6.2014: Danny Trejo rozprodává své nástroje smrti! http://t.co/1TeCUN5Yjo
11.3.2014: Dva tácy za 1300 Kč. Upřímně, prodali byste to líp? http://t.co/R7FFItcn3s
9.3.2014: Máme zbrusu nový design! http://t.co/vYHzZo2W63 - co na to říkáte?
2.3.2014: Za poslední hodinu jsme přijali 3 objednávky svozu. Že by začal jarní úklid?
6.2.2014: Pokud u nas vidite jine ceny u poslednich aukci nez je u aukce primo na aukru, tak je to chyba v API aukra, resime to s podporou aukro.
4.10.2013: Jasný případ pro Bazarobota :) http://t.co/4fdo9dsOr2
26.9.2013: Do sekce moje věci jsme přidali možnost prokliku na Aukro aukci, kterou můžete sledovat a sdílet.
20.9.2013: Bazarobot nikdy nespí, a proto nás dnes v noci čeká velká změna v databázi.
19.9.2013: Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nám nově napsat pomocí tohoto formuláře http://t.co/pSVsPki7Wr Ta slečna na fotce vám pak odpoví ;)
18.9.2013: A tady #bazarobot skladuje http://t.co/ALC564Yt6H
16.9.2013: Připravili jsme si anketu. Každý kdo ji vyplní dostává za odměnu automaticky pozvánku do Bazarobota. Díky za RT :-) https://t.co/gz6o9kNrDB
11.9.2013: V sekci Moje věci máte nyní možnost zkontrolovat popisek a fotografie předmětu předtím než bude zahájen prodej.
10.9.2013: Takhle se prezentoval Bazarobot na #startupcamp http://t.co/iMunKn57iC video by @tyinternety
6.9.2013: Máme tu jednu z nejzajímavějších aukcí! Ještě nepoužité toaletní mýdlo :-) Tohle si zaslouží RT. http://t.co/YIZj1WSVyt
5.9.2013: Super kryt na iPad od Soyntec za 1 Kč! http://t.co/McCZ7Z3PVz
5.9.2013: Bazarobot svým zákazníkům přinesl již 10 tisíc Kč! A to teprve startujeme :-)
4.9.2013: Těší nás Váš velký zájem o zapojení do beta verze Bazarobotu. Zároveň se můžeme pochlubit 99 .7% úspěšností prodej. Díky!
4.9.2013: Tak by se to mělo dělat a my to tak děláme :) http://t.co/7BBBaMulYr
3.9.2013: Tyčový mixér Philips aktuálně za 34Kč! http://t.co/YRi0hILLhZ
27.8.2013: SummerStart: Největší ohlas si vysloužil Bazarobot na prodej věcí v aukci http://t.co/DHxfbkg3J4 via @Lupacz #summerstart2013 #startup_yard
26.8.2013: Kompletní DVD edice Indiana Jones a mnoho dalších věcí od 1 Kč: http://t.co/DUzZF2vyDY
26.8.2013: CEO na scéně. http://t.co/r0SSKKbRlQ
26.8.2013: V těchto krásných prostorách se poprvé Bazarobot prezentoval na veřejnosti. Díky #startupcamppraha http://t.co/gz4VfmzTWk

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Bazarobot.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.