Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Benro.cz

Benro slevový kód

Zobrazení: Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.11/5, 47 hlasování)
Pokračovat na www.benro.cz

Aktuální slevy a akce pro květen 2023


Podobné slevy a akce

Více o Benro.cz

Nakupování na Benro.cz...

Benro Precision Industry je společnost, která se věnuje především vývoji a výrobě profesionální fotografické techniky, stativů, stativových hlav, fotografických brašen, špičkových fotofiltrů a speciálních suchých skříní pro nejbezpečnější možné ukládání speciální drahé fototechniky.

Profesionální stativy a hlavy BENRO jsou mezi fotografickou veřejností díky své kvalitě a síle v inovacích velmi oblíbené. Na domácím trhu udržují velký podíl, a to po zásluze.Benro.cz neslouží pouze jako obchod, ale je zároveň webem společnosti, která se zabývá výrobou. Proto tu najdete mimo klasického e-shopového rozložení také katalogy. Katalogy fotopříslušenství BENRO jsou dostupné ve formátu PDF a otevřít je můžete volně dostupnými programy pro čtení PDF dokumentů. Katalogy jsou originálně v anglickém jazyce, postupně jsou ovšem překládány pro českou klientelu – o jejich zaslání si zažádejte na příslušné e-mailové adrese.

Výhodou nákupu na Benro.cz je také možnost okamžitě si pořídit návody k obsluze. Ty jsou v elektronické verzi dostupné přímo na webu Benro.cz a to pro každý prodávaný produkt.

V sortimentu obchodu můžete vybírat fotobatohy a brašny, fotostativy, monopody, videohlavy, fotohlavy, videostativy, videomonopody, slidery a pohony, kamerové jeřáby a selfie příslušenství.Co z produktů Benro dělá velmi žádané zboží? Je to kvalita a s tím spojená záruka 5 let. Tato pětiletá záruka se vztahuje na stativy, hlavy, filtry a příslušenství k nim. Pro získání této nadstandardní záruky je třeba zboží do 2 měsíců od nákupu registrovat. Tato prodloužená záruka se vztahuje na stejné poškození jako standardní záruka. Kromě záruky získáte také možnost vyžádaného svozu reklamace, kterou si vyžádáte opět přes web Benro.cz.

Na Benro.cz se můžete těšit také na zajímavé testy a recenze vlastních produktů. Jedná se o popisy nebo videoreportáže o fungování nových produktů. Tyto recenze slouží především pro účely propagace nových produktů, které právě přicházejí na trh a nejedná se o nezávislé testy.

Pokud máte jakékoliv otázky k produktům, jejich nákupu nebo připomínky či nápady, neváhejte kontaktovat zákaznický servis společnosti Benro. Ochotný zákaznický servis Vám vyjde vstříc v každém ohledu.

Pro dopravu přímo z obchodu Benro.cz můžete využívat služeb PPL nebo České pošty formou balíku do ruky nebo na poštu. K dispozici je také osobní odběr zdarma. Platit je pak možné hotově, na dobírku nebo bankovním převodem.

Věříme, že s fototechnikou od Benro budete spokojeni a že Vám pomůže zachytit svět přesně tak, jak si přejete, a to bez ohledu na to zdar jste profesionálním fotografem nebo amatérem. Přejeme Vám příjemné nakupování a krásné fotky.

Navštivte www.benro.cz

Jak uplatnit slevový kód na Benro.cz?

VideonávodPopis

Obchod Benro.cz nenabízí aktuálně možnost uplatňovat ve svém obchodu slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které můžete získat na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net aktivujete automaticky přechodem do Benro.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.benro.czYouTube

26.2.2021: Benro Polaris
1.4.2016: Benro Hi-Hat


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Benro.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.