Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Blueear.cz slevový kupón, Blueear.cz slevový kód

Blueear.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.73/5, 40 hlasování)
Pokračovat na www.blueear.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2022Více o Blueear.cz

Nakupování na Blueear.cz...

Sluchátka BlueEar jsou malé svým rozměrem. Ohromí Vás ale díky svému zvukovému výkonu, kvalitními basy a vyváženými výškami. Jejich konstrukce dokonale dokáže utlumit vnější ruchy a zároveň nebude obtěžovat okolí muzikou, kterou si hrajete – pro okolí jsou tato sluchátka téměře neslyšitelná. Muzika je díky jejich používání doslova požitkem.Jedná se o bezdrátová stereo sluchátka, která mají reálnou pracovní vzdálenost až 10 metrů, nešumí a netrpí rušením signálu. Nemusíte připojovat svůj telefon k poslechu hudby a zamotávat se do kabelů. Nemusíte ale samozřejmě používat sluchátka pouze pro hudbu, ale můžete je využívat jako stálé osobní handsfree – zkrátka kdekoliv. Sportování a poslech hudby pro Vás nebylo nikdy pohodlnější.

BlueEar jsou nejmenšími bezdrátovými sluchátky na světě, jsou přesto pohodlná, malé velikosti a padnou do opravdu každého ucha. Svou velikosti jsou srovnatelná se sluchátky, která můžete znát jako špunty. BlueEar disponují redukcí šumu, která filtruje okolní hluk a umožňuje vám tak dosáhnout čistšího zvuku během telefonních hovorů i při poslechu hudby.

Sluchátka pro hovor aktivujete jedním dotykem. Jedná se nejen o malá ale také výkonná sluchátka, která jsou jednoduchá na ovládání. Vše zvládnete opravdu jednoduchým a rychlým dotykem. Používat je můžete při jakékoliv aktivitě. Můžete s nimi běhat, chodit do posilovny, provozovat turistiku, cyklistiku a další aktivity bez ovlivnění jejich funkce. BlueEar nejsou sice vodotěsná, jsou ovšem odolná proti běžnému styku s vlhkostí – tedy s potem nebo deštěm.

BlueEar jsou vybavená vlastním systémem napájení, který je opět jednoduchý na použití. Na jedno nabití můžete se sluchátky vést až 3 hodiny hovoru a 2 hodiny nepřetržitě přehrávat hudbu. Sluchátka můžete používat v pohotovostním režimu až 27 hodin a ve vypnutém stavu až 120 dnů na jedno nabití. Bluetooth sluchátka obsahují vysoce výkonnou baterii s dlouho dobou životnosti a jsou proto vhodná i pro velmi náročné uživatele. Sluchátka je možné nabíjet obě najednou podle kapacity power banky až 15 x. Navíc můžete power banku, která je součástí balení používat i pro nabíjení mobilního telefonu.

Sluchátka jsou dostupná ve 3 provedeních. BlueEar outdoor jsou díky kompaktnímu provedení vždy při ruce a je možné je připnout k batohu nebo nosit na krku, a přitom díky powerbance připravené vždy k reprodukci kvalitního zvuku. EarCharge jsou vhodné na cesty díky cestovní powerbance s velkou kapacitou. Eear stereo jsou vždy díky svému kompaktnímu provedení k dispozici ve Vaší kapse a nepřekáží. Všechny varianty jsou dostupné v různých barevných provedeních.

Sluchátka Vám až domů doručí Česká pošta nebo kurýrní služba PPL. K dispozici je platba na dobírku (s poplatkem) nebo předem převodem na účet, kde ovšem musíte očekávat zdržení díky převodu peněz mezi různými bankovními domy.

Věříme, že Vám tato alternativa k drahé konkurenci bude dlouho a věrně sloužit na cestách ať už k práci nebo k zábavě.

Navštivte www.blueear.cz

Jak uplatnit slevový kód na Blueear.cz?

Obchod BlueEar.cz nenabízí v současné době možnost uplatnit slevové kupóny a kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro Vás připraveny na našem slevovém portálu, proto získáte automaticky po přechodu do BlueEar.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.blueear.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Blueear.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.