Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Blueforce.cz slevový kupón - září 2020

Blueforce.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na blueforce.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Blueforce.cz

Nakupování na Blueforce.cz...

Blueforce.cz je komplexní online kurz marketingu na sociálních sítích, konkrétně pak Facebooku. Během 4 týdnů, po které tento kurz trvá se naučíte nasadit profesionální reklamní kampaně na Facebook a objevíte ty nejlepší online strategie pro navýšení tržeb ve vašem podnikání. Váš Facebookový profil poté dokážete proměnit na generátor nových klientů pro vaši firmu a získáte tak znatelnou konkurenční výhodu.Vstupem do kurzu získáte možnost využít příležitost, která tu dnes je pro posun vašeho podnikání. Pokud vlastníte menší nebo střední firmu, tak se pro vás nyní otevírá na Facebooku příležitost, která zvládne využít jenom malé množství podnikatelů. Uvnitř kurzu se dozvíte přesně, jak na to.

Pomocí Facebooku můžete získat znatelnou konkurenční výhodu. Většina menších firem totiž nedokáže efektivně prodávat své produkty na sociálních sítích a využívají je proto pouze na šíření povědomí o značce a komunikaci s fanoušky. Naučit se profitabilně inzerovat pro vaši firmu bude rozhodně skvělým impulzem.

Díky tomuto kurzu se naučíte zbytečně nevyhazovat peníze za nefunkční reklamu. V kurzu se dozvíte, jak mezi miliony lidí, kteří jsou v České republice i na Slovensku na Facebooku najít ty, pro které bude dávat zobrazení vašich sdělení největší smysl. Nebudete tak vyhazovat peníze za zobrazování reklam, které jsou nerelevantní pro uživatele.

Objevíte také systém, pro předvídatelné generování uživatelů na klienty a zákazníky. Facebook se stane novým efektivním zdrojem potenciálních klientů pro vaše prodejní procesy. Identifikujete tak ideální publiku, zacílíte a přesně umístíte reklamu. Budete také vědět, jak implementovat funkční strategie a kdy a jak začít v reklamně úspěšně prodávat.

Program kurzu obsahuje 7 modulů s 29 video lekcemi. První modul se zaměřuje na nastavení účtů a pochopení platformy. Druhý tu je pro poznání trhu a nastavení laserového cílení. Třetí se zaměřuje na efektivní nastavení reklamních kampaní. Čtvrtý pomůže tvořit úspěšnou reklamu. Pátý naučí využívat retargeting pro znatelné navýšení návratnosti. První bonusový ukáže nejlepší online strategie pro navýšení prodejů a poslední, druhý bonusový, naučí využívat Facebook messenger.

Koupí tohoto programu nic neriskujete. Ihned po zakoupení programu budete mít otevřené první dva školící moduly. Můžete si vše projít a pokud nebudete spokojeni s přínosem programu, budou vám na požádání vráceny peníze.

Za kurz můžete platit platební kartou, rychlými převody vybraných bank a také běžným bankovním převodem. Věříme, že pro vaše podnikání bude mít tato nová znalost zásadní přínos. Pokud znáte další podnikatele, kteří nevyužívají dostatečně Facebook pro svoje podnikání, neváhejte a doporučte jim tento kurz a také možnost ušetřit při jeho nákupu díky slevovým kódům ze slevovykupon.net.

Navštivte blueforce.cz

Jak uplatnit slevový kód na Blueforce.cz?

Při nákupu kurzu můžete také uplatňovat slevové kódy. Pokud jste v objednávkovém formuláři, najdete políčko pro vložení slevového kódu pod částí pro osobní údaje. Kód vložte do políčka „Slevový kód“ a potvrďte jej tlačítkem „Uplatnit slevový kód“. Pokud je kód platný, bude cena snížena okamžitě.

Navštivte blueforce.cz

Skončené nabídky

9 750 Kč za online kurz Blueforce Premium z Blueforce.cz (do 6.1.2020)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Blueforce.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.