Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Booking.com slevový kupón, Booking.com slevový kód
Booking.com

Booking.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.42/5, 62 hlasování)

Aktuální slevy a akce - březen 2023

Více o Booking.com

Nakupování na Booking.com...

Jedete na dovolenou, služební cestu nebo jen na výlet? Potřebujete spolehlivě a levně rezervovat hotel nebo jinou formu ubytování? Zkuste využít Booking.com. Rezervační portál Booking.com se specializuje na rezervace ve všech typech ubytovacích zařízení. Každý den lidé zarezervují prostřednictvím tohoto portálu 1 000 000 nocí. Slouží zákazníkům ve 224 zemích prostřednictvím 40ti jazyků. Společnost sídlí v Amsterdamu a má 11 tisíc zaměstnanců po celém světě.Máme pro Vás několik tipů, proč využít služeb portálu Booking.com. Prvním z nich je, že nejsou účtovány žádné rezervační poplatky. Služba je zcela bezplatná. V mnoha případech, ovšem ne vždy, je možné dokonce zrušení rezervace zdarma. Booking funguje na principu provize a úspor z hromadných rezervací. Služba je tak výhodná jak pro zákazníky, tak pro provozovatele hotelů, kteří budou mít vždy dostatek hostů. Druhý z nich je bezpečnost. Nemusíte svěřovat své osobní různým společnostem, hotelům nebo pochybným hostelům. Vaše kreditní karta je zakódovaná a žádná třetí strana k ní nemá přístup. Platbu pak provedete fyzicky přímo v hotelu, do kterého dorazíte. Třetím z nich je úspora.

Díky široké síti partnerských hotelů a dalších ubytovacích zařízení, může portál garantovat ty nejlepší ceny.

Jak to funguje? Zcela jednoduše. Na titulní straně zadáte Vaši destinaci, datum příjezdu a odjezdu a počet osob a pokojů. Kliknete na „vyhledat“ a vyskočí Vám všechny dostupné nabídky. Ty můžete třídit podle mnohých kritérií jako je cena, hodnocení předchozích hostů, vzdálenost od centra nebo tip od portálu Booking. Potřebujete WI-FI nebo snídani v ceně? I to můžete zohlednit a omezit tak nabídku tak aby seděla přesně Vašim potřebám.

Integrované nástroje Vám navíc umožní zjistit, kdy je Vámi vybraná lokalita nejvýhodnější pro objednávku ubytování. Můžete tak díky Booking.com naplánovat svoji dovolenou tak, abyste dosáhli té nejnižší ceny. Propracovaný systém hodnocení a recenzí, Vám zajistí, že nikdy nepřijedete do hotelu, který by nesplňoval Vaše požadavky. Pokud se navíc stanete odběratelem newsletteru, obdržíte některé „tajné“ exkluzivní nabídky až s 50% slevou.

Pokud rádi cestujete bez předem stanoveného harmonogramu, můžete si stáhnout aplikaci Booking.com zdarma do Vašeho telefonu či tabletu. Můžete tak rezervovat ubytování v místě, do kterého jste právě dorazili a stále budete mít přehled o nejvýhodnějších nabídkách v okolí.

Pokud potřebujete pomoci s objednáváním služebních cest pro Vaše zaměstnance, nabízí Booking.com nástroj pro správu rezervací pro firemní klientelu. Jedna osoba tak má pod kontrolou všechny rezervace svých kolegů či zaměstnanců a může je přidávat, upravovat i rušit.

Pokud si vyberete konkrétní hotel, je třeba provést rezervaci prostřednictvím platební karty. Ubytovací instituce si obvykle ověří platnost karty a provede autorizaci, kde zjistí, zda jsou na účtu dostatečné prostředky pro úhradu ubytování. Žádná částka ovšem není z účtu odečtena. Samotná platba proběhne přímo v hotelu, kdy je možné využít i hotovost. Údaje z karty jsou používány, výhradně pro účely rezervace. Ubezpečte se prosím, že použitou platební kartu vezmete poté s sebou, aby mohla být potvrzena Vaše rezervace.

Navštivte www.booking.com/index.en-gb.html

Jak uplatnit slevový kód na Booking.com?

Pokud využijete našich odkazů pro Booking.com získáte:

- Garanci nejnižší ceny (pokud naleznete nižší nabídku, bude Vám doplacen rozdíl z ceny)

- Zrušení rezervace zdarma (platí pro většinu pokojů)

- Tajné nabídky za nejlepší ceny (při souhlasu s odběrem newsletteru)

Informace o těchto výhodách naleznete v rezervačním formuláři.

Navštivte www.booking.com/index.en-gb.html

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Booking.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.