Brandnooz.cz slevový kupón - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > B > Brandnooz.cz slevový kupón
Brandnooz.cz

Brandnooz.cz slevový kupón

Zobrazení:

Aktuální slevy a akce - leden 2019Více o Brandnooz.cz

Nakupování na Brandnooz.cz...

Kupujete pořád ty stejné produkty z oblasti potravin a kosmetiky a máte chuť vyzkoušet něco nového? Zkuste testovat produkty s Brandnooz.cz. Brandnooz.cz má již více než 100 000 registrovaných uživatelů, kteří chtějí zjistit, jak chutnají nové produkty a možná se tak inspirují pro svůj příští nákup. Brandnooz, to jsou novinky od vašich oblíbených značek. Ty pak můžete také ohodnotit a poskytnout tak výrobcům důležitou zpětnou vazbu.Co musíte udělat? Jednoduše se přihlaste a staňte se Nooziem. Testujte tak nové produkty z oblasti potravin a drogerie. Každý měsíc získáte brandnooz box s překvapením až k Vám domů. Na společném fóru potom můžete hodnotit a komentovat vybrané produkty. Tím rozhodnete o nových trendech z oblasti potravin a drogerie. Budete mít možnost ochutnat produkty, které ještě nikdo jiný nezná – nové exotické příchutě potravin které znáte, nové vůně kosmetických přípravků nebo zcela nové výrobky, které se teprve chystají na trh.

Na výběr máte z několika možností. Můžete se přihlásit k odběru produktů pravidelně, zaplatit si jeden rok dopředu nebo nechat někomu boxy zaslat jednorázově jako dárek. Těšit se můžete každý měsíc na přibližně 8 – 10 nových produktů, bohatý věrnostní program a možnost kdykoliv předplatné ukončit, pokud by Vás ochutnávání a testování omrzelo.

Pokud se zaregistrujete, můžete se těšit na distribuci newsletteru s novinkami a speciálními akcemi, které jsou dostupné výhradně pro Noozies. Určitě také uvítáte, že doručení Brandnooz boxu je zdarma. Platíte tedy pouze za produkty v krabičce. Standardní box obsahuje novinky z oblasti potravin. Objednat se ale můžete také k odběru boxu, ve kterém najdete novinky z oblasti kosmetiky a drogerie.

Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru, získáte také bonus k nákupu první zásilky. Všechny produkty, které byly k dispozici v Brandnooz boxech jsou poté k dispozici k prohlédnutí v katalogu online včetně hodnocení uživatelů. Získáte tak představu o tom, jakou šanci mají pro zařazení do běžného prodeje v supermarketech.

Za odběr boxů můžete platit bankovním převodem nebo elektronickou platební kartou online. Dopravu zajišťuje česká pošta nebo můžete využít výdejních míst Geis Point.

Věříme, že s boxy s překvapením od Brandnooz.cz budete spokojeni a užijete si spoustu zábavy při objevování nových produktů.


Navštivte www.brandnooz.czJak uplatnit slevový kód na Brandnooz.cz?

VideonávodPopis

1) Pro použití slevového kódu se musíte v první řadě zaregistrovat a zaznamenat zde své osobní a doručovací údaje.

2) Nyní vyberte program, který chcete využít.

3) V záložce košíku na straně 2 shrnutí, již vidíte celkovou cenu, kterou za Brandnooz box zaplatíte. Zde je také možnost vložit slevový kód. Vložte kód.4) Pokud je kód platný, okamžitě uvidíte slevu u vyúčtování.

5) Dokončete objednávku.


Navštivte www.brandnooz.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Brandnooz.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.