Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Brigadyaprace.cz slevový kupón

Brigadyaprace.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.48/5, 21 hlasování)
Pokračovat na www.brigadyaprace.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2022Více o Brigadyaprace.cz

Nakupování na Brigadyaprace.cz...

Najít ty správné zaměstnance je náročné. O to horší je to, když je nezaměstnanost na tak nízké úrovni. I firma, která provozuje dnes portál brigadyprace.cz byla ve stejné situaci. Hledala zaměstnance a nemohla je najít. Postupně ale vytvořili systém, který jim pomohl. Řekli si, že pokud pomohl jim, tak by mohl pomoci i ostatním. Dali se do práce a dnes již více než čtyři roky vyhledávají a zprostředkovávají práci nejen velkým firmám, ale i drobným podnikatelům, restauracím, prodejnám nebo kancelářím. Při vyhledávání propojují moderní aplikace, aby setkávání mezi zaměstnavateli a uchazeči bylo co nejrychlejší a nejefektivnější. Posláním je spojovat.Brigadyaprace.cz nabízejí propracovaný systém, který zrealizuje za vás všechny potřebné kroky k získání sezamu potenciálních zájemců na vámi zvolené pracovní místo. S Vaší pomocí vám brigadyaprace.cz vytvoří cílený inzerát s vyzkoušenými prvky a znaky, který bude pomocí přihlašovacího tlačítka sbírat potenciální zájemce. Vytvoří a zacílí na Facebooku příspěvky, které odkazují na potenciální zájemce s možností přihlásit se. Nastaví vám konkrétní kampaň. Podle potřeby i v průběhu kampaně vám předají přehledný seznam všech přihlášených zájemců, se kterými se pak můžete spojit.

Běžně si agentury zaměřené na vyhledávání zaměstnanců účtují více než 100 tisíc korun za jednoho zaměstnance. Firmy jsou ochotné tyto částky platit, protože ví, že se jim to z dlouhodobého hlediska vyplatí. Brigadyaprace.cz pomocí systému, který vytvořili, dokázali snížit náklady na vyhledávání zaměstnanců na desetinu. Připraveno je pro vás několik možností spolupráce.

Je tu program základní, standardní a nadstandardní. Čím vyšší program, tím více variant stejného inzerátu vznikne. Také počet oslovených respondentů se bude lišit. Vše ostatní je stejné. Pokud máte jakoukoliv otázku, stačí napsat zákaznickému servisu přímo na chatu nebo můžete využívat odeslání formuláře.

Koupí balíčku získáváte vytvoření inzerátu, oslovení respondentů, dobu vystavení na 14 respektive 30 dnů, průběžné předávání získané databáze uchazečů, závěrečné předání celkové databáze. Po vyplnění objednávkového formuláře vám přijdou údaje pro zrealizování platby. Jakmile obdrží vaši platbu, odešlou vám obratem doklad o zaplacení. Následný postup je pak jednoduchý. Na vámi uvedeném čísle budete kontaktováni a bude sestaven konkrétní inzerát, aby mohli co nejdříve začít sbírat ty pravé lidi pro vás.

Za službu platíte výhradně bankovním převodem. Ceny balíčků jsou aktuálně 12 990 Kč za nadstandardní balíček, 8 990 Kč za standardní balíček a 5 990 Kč za základní balíček. Věříme, že se vám díky tomto programu brigadyaprace.cz podaří najít spolehlivé zaměstnance za zlomek ceny, kterou si účtují ostatní agentury.

Navštivte www.brigadyaprace.cz

Jak uplatnit slevový kód na Brigadyaprace.cz?

Brigadyaprace.cz nenabízejí možnost uplatnit slevové kupóny a kódy. Všechny akční nabídky, které jsou vystavené na stránkách našeho slevového portálu získáváte automaticky po přechodu do brigadyaprace.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.brigadyaprace.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Brigadyaprace.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.