Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Caflou.cz slevový kupón, Caflou.cz slevový kód
Caflou.cz

Caflou.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.7/5, 54 hlasování)
Pokračovat na www.caflou.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023

250 Kč sleva na objednávku Caflou.cz pro březen 2023

Doporučujeme100% fungovalo

Mějte při práci systém. Vybudujte přehlednější podnikání. Pracujte efektivněji. Šetřete čas. Používejte Caflou! Nyní s tímto slevovým kódem navíc objednáte levněji, s kódem ušetříte 250 Kč. Kupón je časově omezený.

Slevový kupón:
Hlasování (1x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Platnost do 31.3.2023
Zkontrolováno 9.3.2023

Více o Caflou.cz

Nakupování na Caflou.cz...

Caflou je inteligentní podnikatelská aplikace, která logicky propojuje firmy, projekty, úkoly, výkazy, cashflow, faktury nebo nabídky. Všechno na jednom místě. Začít navíc můžete zcela zdarma.

Díky caflou.cz máte všechno podstatné na očích. Nástěnka Vám poskytne rychlý pohled na Vaše podnikání. Po ruce je vždy přehled všech Vašich klientů nebo obchodních partnerů. Své aktuální nebo plánované příjmy vidíte přehledně v grafu a tabulce.Svou práci nebo zakázky si rozřadíte do projektů. Jednotlivé aktivity pak dělíte na úkoly. Čas strávený na projektech, úkolech pro zákazníky pak snadněji vykážete a můžete lépe oceňovat.

Všechny prvky jako jsou projekty, výkazy, úkoly, příjmy nebo výdaje snadno exportujete do pdf, xls nebo csv. V přehledu Cashflow pak uvidíte, jak si vedete celkově nebo z pohledu každého zákazníka nebo projektu.

Nic důležitého Vám neunikne. O všem důležitém se dozvíte v aplikaci nebo upozorněním na e-mail, která si můžete nastavit pro určité akce. Výhodou caflou je navíc jeho dostupnost. Dostanete se do něj odkudkoliv – stačí pouze připojení k internetu. Caflou je umístěné v cloudu, není třeba nic instalovat ani stahovat.

K čemu Vám tyto všechny funkce v podnikání budou? Získáte tak vyšší kontrolu nad mnoha aspekty Vašeho podnikání. Caflou je inteligentní aplikací řízení csfhlow, zakázek a projektů, která úspěšné malé firmy a freelancery dovede k větší kontrole nad podnikáním a tak i vyšší prosperitě.

Aplikace je velmi vhodná pro podnikatele, kteří mají své klienty, zákazníky a dodavatele. Získají tak přehled o všech těchto skupinách na jednom místě. U každé firmy přehledně uvidíte také projekty, úkoly, výkazy nebo příjmy či výdaje k ní přiřazené. Máte také opravdový přehled o příjmech a nákladech v čase. Funkčnost Cashflow Vám ukáže příjmy či výdaje podle firem, projektů nebo kategorií.

Kompletní přehled funkcionality naleznete přímo na webu projektu Caflou.cz. Caflou můžete začít používat ihned zcela zdarma. Pokud budete spokojeni, na placený balíček můžete přejít vždy přímo v aplikaci nebo můžete používat Caflou zdzarma v balíčku „začínáme“, který nabízí časově neomezenou funkcionalitu zcela zdarma.

Caflou zdarma nabídne všechny funkce caflou, neomezené množství uživatelů, 50 objektů a 100 MB prostoru. Caflou na vlastní pěst nabídne 10 GB prostoru, 30 minutovou startovací konzultaci, neomezeně objektů a 1 uživatele. Využít můžete také záruku vrácení zboží 90 Kč. Program rozjíždíme to pak nabídne 25 GB prostoru a neomezeně uživatelů, jinak je shodný s předchozím.

Věříme, že se Vám díky Caflou povede ovládnout své podnikání a dosahovat tak ještě vyššího zisku než dříve. Lepší balíčky si můžete zakoupit přímo uvnitř aplikace poté co jste provedli registraci zdarma.

Navštivte www.caflou.cz

Jak uplatnit slevový kód na Caflou.cz?Pro uplatnění slevových kódů se musíte zaregistrovat do aplikace Caflou. V nastavení svého účtu najdete aktivovaný program. Zde je možné upgradovat svůj balíček zdarma na placený balíček a naleznete zde i políčko pro vložení slevového kódu nadepsané: „Zadejte slevový kód“. Pokud je kód platný, bude caflou upgradováno s aplikovanou slevou.

Navštivte www.caflou.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Caflou.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.