Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Chytravlozka.cz slevový kupón, Chytravlozka.cz slevový kód

Chytravlozka.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.45/5, 29 hlasování)
Pokračovat na www.chytravlozka.cz

Aktuální slevy a akce - leden 2022Více o Chytravlozka.cz

Nakupování na Chytravlozka.cz...

Představte si, že po porodu budete bez bolesti. Pokud už máte jeden porod za sebou a čeká Vás další, tak už víte, do čeho jdete. Pokud bude Váš první, čtěte o to pozorněji, protože zkušenosti ostatních matek, které už to mají za sebou, jsou neocenitelné. Chytré matky používají zboží z ChytraVlozka.cz.Chytrá vložka, ke které referuje název obchodu, se jmenuje Femé pad. Femé pad je poporodní gelová vložka, která je speciálně navržená porodní asistentkou a trojnásobnou matkou Dr. Mary Steen. Jejím hlavním účelem byla okamžitá úleva od bolesti po porodu, která je způsobená poporodními zraněními a šitím. Poporodní gelová vložka představuje chladící a zklidňující ochrannou alternativu.

Poporodní gelová vložka Femé Pad® se používá k úlevě při vaginálním podráždění a bolestivosti během těhotenství a po porodu. Ženské perineum neboli poševní hráz (místo mezi poševním otvorem a konečníkem) se během porodu roztahuje a může dojít k natržení. V některých případech proto musí porodní asistentka nebo doktor provést nastřižení hráze. Tyto dva tipy poranění mohou vyžadovat stehy. Otok a pohmoždění se dostaví velmi rychle a žena se musí s touto bolestí a nepohodlím potýkat až několik dní. Ženám je obvykle doporučeno užívání léků proti bolesti, vymývání rány nebo používání ledového obkladu k zmírnění bolesti a znecitlivění postiženého místa. Tato varianta je však značně nepohodlná a stěží aplikovatelná při běžném nošení.“ Zdroj: ChytraVlozka.cz

Jak se Femé pad používá? Fložka se vloží na dvě hodiny do mrazáku a poté se aplikuje na postiženou oblast. Jedná se o zcela bezpečnou metodou. Vložka je tvarována s ohledem na ženské tvary, a proto také skvěle sedí.

Balení Femé pad obsahuje 2 gelové vložky a 10 gázových obalů a plastový sáček pro uložení vložky do mrazáku.

Dalším produktem, který můžete zakoupit na ChytraVlozka.cz je prsní gelová vložka Breast Soother. Jedná se o praktického pomocníka především v počátečních fázích kožení a při úpravě laktace, kdy Vám přinesou znatelnou úlevu pomocí ochlazování nebo nahřívání bolestivých prsou. Balení obsahuje 2 měkké gelové vložky a pouzdro pro uchování.

Zakoupit můžete Femé pad a Breast Soother v komplexním poporodním balíčku za zvýhodněnou cenu. Pokud ale chcete pouze jeden z těchto produktů, pak je můžete zakoupit samozřejmě zvlášť.

Dopravu produktů pro Vás zajišťuje Česká pošta nebo kurýrní služba Geis. Platba je možná pouze na dobírku nebo převodem na bankovní účet. Při použití České pošty je možné pouze platit předem.Věříme, že Vám Femé pad a Breast Soother usnadní první dny až týdny po porodu. Na prvním místě je samozřejmě miminko, nicméně není důvod, abyste i vy musela trpět.

Navštivte www.chytravlozka.cz

Jak uplatnit slevový kód na Chytravlozka.cz?

Obchod ChytraVlozka.cz neposkytuje v současné době žádnou možnost využití slevy prostřednictvím slevového kódu. Veškeré nabídky, které jsou Vám přístupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do ChytraVlozka.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod ChytraVlozka.cz začne nabízet slevy a další výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na využití těchto kódů.

Navštivte www.chytravlozka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Chytravlozka.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.