Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > C > Coinbase.com slevový kupón, Coinbase.com slevový kód
Coinbase.com

Coinbase.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.44/5, 39 hlasování)
Pokračovat na www.coinbase.com

Aktuální slevy a akce - březen 2023

$10 bonus zdarma do Coinbase.com

100% fungovalo

Zaregistrujte se na Coinbase.com, proveďte obchody za $100 a dostanete bonus $10 na váš Coinbase účet. Zdarma. Coinbase je nejjednodušší místo pro nákup a prodej kryptoměny. Zaregistrujte se a začněte ještě dnes.

Hlasování (65x):Fungovalo Nefungovalo

Komentáře (0x):

Má nabídka nesprávný popis nebo je již úplně neplatná? Napište nám to prosím do komentáře a do 24 hodin upravíme nebo odstraníme.


CAPTCHA

Zkontrolováno 28.2.2023

Více o Coinbase.com

Nakupování na Coinbase.com...

Naši dědové a babičky si kupovali šperky. Šperky byly symbolem určitého bohatství a zároveň sloužili jako investice. Tuto investici často předávali svým potomkům jako věna nebo jako odkaz a přilepšení na budoucí život mladší generace. Současná doba je ale jiná – digitální, a tak i možnosti investování jsou značně odlišné. Od drahých kovů jsme přešli k finančním produktům a nejnověji také k digitálním měnám.Po raketovém vzletu hodnoty Bitcoinu v roce 2017 se řada uživatelů ptá: „Tak jak teda já koupím ten Bitcoin?“. A odpověď může být „No přece na Coinbase.com“. Coinbase nabízí obchodování s měnami Bitcoin, Ethereum a Liteocoin. Použití je vcelku jednoduché, a ještě jednodušší pro Vás bude, pokud vládnete anglickým jazykem.

První, co uděláte je, že si vytvoříte digitální peněženku, kde budete mít uložené své digitální finance. Tu propojíte se svým bankovním účtem nebo kreditní či debetní kartou. V tuto chvíli už jen nakupujete a prodáváte. Dodatečně budete muset ještě poskytnout ověření své identity nahráním některého z Vašich dokladů (pas, řidičský průkaz, občanský průkaz).

Nákup je potom tak jednoduchý, jako platba za zboží v obchodě. Důležité je znát všechny přihlašovací údaje ke svému účtu a e-mailu, abyste nemohli svůj virtuální účet ztratit.

U každé měny máte k dispozici graf jejího vývoje v čase a můžete sledovat live, jak se hodnota Vaší měny vyvíjí. Nakoupit můžete digitální měny od hodnoty 2 Kč (pokud používáte jinou měnu jako základní ve Vaší bance – bude to např. 2 EUR nebo 2 USD apod.).

V rámci zabezpečení je možné nastavit výběr různě bezpečnými stupni. Nastavit můžete například ověření kombinací dvou e-mailových účtů a SMS zprávy. Tak Vám nikdo Váš účet nebude moci vybrat, pokud nebude mít přístup ke všem třem těmto službám.

Nastavení je na Coinbase.com ještě mnohem více. Naším cílem ale bylo ukázat Vám, že obchodování s kryptoměnami není tak složité, abyste ho nemohli provádět sami doma nebo na cestách pomocí šikovné aplikace pro telefony. Můžete tak vývoj sledovat opravdu kdykoliv a kdekoliv.

Na našem slevovém portálu Vám můžeme nabídnout bonus 10 USD v měně bitcoin, pokud se zaregistrujete s naším odkazem. Tyto peníze získáte, pokud svojí peněženku nabijete a následně nakoupíte měny v hodnotě 100 USD.

Věříme, že Vám investice do kryptoměn přinese štěstí. Nezoufejte nad aktuálními poklesy, pokles je pro investora příležitostí pro investici. Myslete na to, až zase budete číst negativní zprávy o kryptoměnách Bitcoin, Ethereum a dalších.

Navštivte www.coinbase.com

Jak uplatnit slevový kód na Coinbase.com?

Bonus za registraci získáte automaticky, pokud použijete odkaz z našeho slevového kódu. Další zadávání není třeba.

Navštivte www.coinbase.com

Články

26.5.2022: Coinbase NFT Kryptoburzy.net
7.8.2019: Coinbase.com Kryptoburzy.net

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Coinbase.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.